Aksesuarlar

Aksesuarlar

EUROLAB, ürünlerinizin global standartlara ve kendi standartlarınıza uygun olmasını sağlamak için moda aksesuarları markaları, perakendecileri ve üreticileri için kalite ve güvenlik testi çözümleri tasarlar.

EUROLAB ’ın global ağı, geliştirme ve üretimin her aşamasında riski azaltmak için test ve inceleme hizmetleri dahil olmak üzere moda aksesuarları endüstrisine uçtan uca kalite güvencesi çözümleri sunmaktadır. Fermuarlar, astarlar, astarlar, tokalar, tokalar ve düğmeler gibi bileşenlerden; takı, kemer ve el çantası gibi bitmiş ürünler için, EUROLAB uzmanları moda aksesuarlarınızın fiziksel, mekanik ve kimyasal özelliklerini değerlendirir ve test eder, böylece ürünlerinizi hızlı bir şekilde pazara sunmanıza olanak tanır.

Moda aksesuarları endüstrisi çözümlerimiz aşağıdaki ürünleri kapsamaktadır:

Takı Test

EUROLAB, ilgili CPSIA, California Prop 65 ve REACH düzenlemelerine uygunluk sağlamak için hem çocuk hem de yetişkin ürünleri için moda takı test hizmetleri ve ayrıca tork, gerginlik, sıkıştırma, yanıcılık, korozyona karşı direnç ve daha fazlasını ölçmek için performans testi sunmaktadır.

Gözlük Testi

EUROLAB, gözlüklerinizin dünyadaki pazarlarda performans ve kalite standartları için minimum gereksinimleri karşılamasını sağlar. Lenslerin optik güç (küresel, astigmatik ve prizmatik) özelliklerini ve ayrıca nominal boyutta boyutsal toleranslar, vida dişlerinde tolerans, yüksek sıcaklıklarda boyutsal stabilite, terlemeye direnç, köprü deformasyonu, nikel salınımı ve daha fazlasını test ediyoruz.

Güneş Gözlüğü Testi

EUROLAB zararlı UV ışınlarına karşı yeterli koruma sağlarken yeterli görünür ışığın geçmesini sağlamak için güneş gözlüklerini test eder. Ayrıca, geçirgenlik özellikleri, optik güçler, saçılan ışık, malzeme ve yüzey kalitesi, sağlamlık, radyasyona karşı direnç ve reçetesiz güneş gözlükleri ve moda gözlükler için daha fazlası için güneş gözlüklerini değerlendiriyoruz.

Çanta Testi

EUROLAB, el çantaları ve küçük bagaj eşyalarının kalite değerlendirmesinin bir parçası olarak kayışların ve kayış bağlantılarının gücünü test eder. Bağlantılarda (ör. Tokalarda) veya kayışın ürünün gövdesine bağlı olduğu kayış kayışı riskini değerlendirmek için son teknoloji ekipman kullanılarak güç testleri yapıyoruz. Ek olarak, suya maruz kaldığında deri yüzeylerinin kabarmasıyla birlikte giysilere renk geçişi riskini ölçmek için çok çeşitli renk haslığı testleri ve su lekesi testleri yapılabilir.

Kemer Testi

EUROLAB, etiketleme, renk haslığı ve tokalı ve metal bileşenlerin kararması için bantların kapsamlı bir değerlendirmesini sunar. Deri veya kumaş malzemeden yapılmış olsun, uzmanlarımız bitmiş ürünlerin tüketici memnuniyetine uygun olmasını sağlamak için müşterilerin gereksinimlerini test eder.

Saat Testi

EUROLAB laboratuvarları sadece ulusal ve uluslararası kimyasal standartlara uyumu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda prototip danışmanlık hizmetleri, üretim ve sevkiyat öncesi spesifikasyonları ve özellikle kaliteli aksesuarlarınız için geliştirilen diğer metodolojileri de sağlar.

Denetim ve Sistem Belgelendirme

Aksesuar Testlerine ek olarak, EUROLAB, müşterilerin markalarını, düzenlemelere uygunluğun ötesinde, kalite ve güvenliği hayata geçiren güvence ve danışmanlık hizmetleri aracılığıyla oluşturmasına ve korumasına yardımcı olur.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp