AS9100 Serisi Havacılık Uzay ve Savunma Sertifikası

AS9100 Serisi Havacılık Uzay ve Savunma Sertifikası

AS 9100, sürekli olarak kaliteli ürünler, süreçler ve hizmetler sunmak için gerekli sistemlere odaklanan uluslararası kabul görmüş Havacılık KYS Standardıdır. Havacılık, uzay ve savunma sanayileri, dünyadaki en yüksek risk ve düzenlenmiş iş sektörleri arasındadır. Bu sektörler için tedarikçi yeterliliği, zorunlu tedarikçiler, AS 9100, AS 9110 ve veya AS 9120 gibi kalite yönetim sistemlerinin uyumluluk gereksinimlerini karşılar. AS9100, herhangi bir havacılık kuruluşu için havacılık düzenleyici, güvenlik ve güvenilirlik gereksinimlerini özel olarak ele almaktadır; tasarım ve imalattan bakım ve stok dağıtıcılarına kadar.

Nitelikli bir tedarikçi olarak yurtiçi ve yurtdışı iş fırsatlarını izlemek için gerekli olan bilgiler AS9100 sertifikasyonundan memnun. Her AS9100 sertifikalı şirket, IAQG tarafından sağlanan Çevrimiçi Havacılık ve Uzay Tedarikçi Bilgi Sistemine (OASIS) dahil edilmiştir. Bu araştırılabilir veri tabanı, havacılık endüstrisindeki şirketler için mevcuttur ve satın alma bağlantılarına sahip her tedarikçi hakkında bilgi içerir. OASIS 'i ücretsiz bir havacılık pazarlama aracı olarak düşünün.

EUROLAB, küresel bir AS9100 kayıt şirketi ve havacılık sertifika hizmetlerinin lider sağlayıcısıdır. EUROLAB, AS9100, AS9110 ve AS9120 standartları için ilk akredite kayıt şirketlerinden biriydi, dünyadaki havacılık üreticileri, distribütörleri ve hizmet sağlayıcılarını sertifikalandırdı. Sektördeki tecrübemiz ve profesyonel kadromuz, dünyadaki havacılık tedarikçilerine QMS sertifikası (AS9100C, AS9110A ve AS9120A) temin etmekte ve yeni iş fırsatlarını izlemek için gereken gereksinimleri karşılamaktadır.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.