Askeri Ürünler için CE İşareti

Askeri Ürünler için CE İşareti

EUROLAB, askeri ürünleriniz için sorunsuz bir CE İşaretleme işlemi sağlar. EUROLAB, ticari ve askeri standartlara uygun, güvenilir, güvenilir, EMC ve Güvenlik testi hizmetleri sunan dünya lideridir. Uzmanlarımız, CE İşareti yükümlülüğünü yerine getirmek için başka nelerin gerekli olduğunu belirlemenize yardımcı olmak için hızlı bir şekilde bir GAP Analizi yapabilir. Daha sonra uygun bir test planı önerebilir ve erişimin zaman ve masraflardan ödün vermemesini sağlamak için uygunluk sürecini tamamlamak için sizinle ortaklaşa çalışabiliriz.

Avrupa 'da, Avrupa Birliği 'ne ulusal savunma için gerekli olduğu kanıtlanmadıkça, her askeri ürün için CE İşareti gereklidir (Madde 296). Savunma Bakanlığı (MoD), askeri teçhizatın battaniye muafiyeti bulunmadığını açıkça belirtmek için açıklamalar yaptı. Doğrudan MoD'ye, Başbakan Yüklenicilere veya genel tedarik zincirindeki herhangi bir sistem entegratörüne bir tedarik olarak, CE işaretlemesi genel test ve onay sürecinde göz önünde bulundurulmalıdır.

Bu “temel olmayan” ürünlerin birçok üreticisinin, artık mevcut ürünlerin AB’de satılmasının ve geliştirilmekte olan ancak o pazar için hedeflenen ürünlerin askeri / havacılık sektörünün yanı sıra CE İşareti gerekliliklerine uygun olmasını sağlamak için adımlar atması gerekecektir. / savunma ve MoD yasama ve sözleşme gereklilikleri. Bu, esas olarak ticari EMC ve Güvenlik gerekliliklerinin anlaşılması ve karşılanması anlamına gelir. Bu uygunluk olmadan, pazar erişiminiz ertelenebilir veya reddedilebilir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.