Askeri ve Havacılık İçin Performans ve EMC Testi

Askeri ve Havacılık İçin Performans ve EMC Testi

Bir askeri teçhizat üreticisi olarak, ürünlerinizin mümkün olduğunca zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde pazarlanmasına yardımcı olmak için güvenilir, verimli ve güvenli Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) test ortaklarına ihtiyacınız vardır.

İlk proje aşamasından ve test planının oluşturulmasından uyumluluk ön testine ve son yeterlilik raporunun hazırlanmasına kadar size eksiksiz bir hizmet sağlayabiliriz. Duyarlı mühendis ve proje destek personeli ekibimiz, sizin için tüm süreci tavsiye etmek, rehberlik etmek ve yönetmek için hazırdır.

EUROLAB mühendisleri askeri ve havacılık testlerinde deneyime sahiptir, bu nedenle bilgimizin kapsamlı olması ve projenizin güvenli ellerde olması konusunda rahat olabilirsiniz.

Test tesislerimiz, imalatçılara zorunlu EMC testi için tek kaynaklı proje yönetimi, performans testi ve elektrik güvenliği sertifikası ile maliyet ve pazara zaman avantajları sağlar.

MIL STD 461 RS103'e göre 200V / m'ye kadar alan kuvvetini 2MHz'den 40 GHz'e ve gerekirse 10KHz'e kadar (uçaklarda ve gemilerde güverte üzerinde bulunan ekipmanları test etme yetenekleriyle) yayılan bağışıklık testini gerçekleştirme yeteneği.
100MHz'den 18GHz'e DO 160 bölüm 20'ye göre 200V / m'ye kadar yayılmış bağışıklık testi gerçekleştirme kabiliyeti (W ve Y ticari uçak kategorisinde bulunan ekipmanları test etme kabiliyeti ile).
MIL STD 1399 Bölüm 070'e göre 1600A / m'ye kadar DC Manyetik Alan Duyarlılık testi yapabilme.

EMC testine ek olarak, EUROLAB şunları sunar:

EMC Yayılan Bağışıklık / Duyarlılık
Yayılan Emisyonlar
Toplu Akım Enjeksiyonu
İletilen Bağışıklık / Duyarlılık
İletilen Emisyonlar
MIL-STD 810
MIL-STD 461

Malzeme Testi
Titreşim
Termal şok
Elektriksel Test
Mekanik Test
Rakım
Sıcaklık
Nem
Yağmur
Tuz sisi / sprey
Kum ve toz
Akustik
Daldırma
MIL-STD 1179D

Fotometrik Testler
Renk testi
Karartma Görünürlük Testi

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.