Ayakkabı Testleri

Ayakkabı Testleri

EUROLAB ayakkabı test, inceleme, denetim, danışma, eğitim ve kalite güvence hizmetlerini hassasiyetle sunar, perakendecilerin, üreticilerin ve ithalatçıların ayakkabı ürünlerinin temel mekanik ve fiziksel özelliklerini tedarik zincirinde değerlendirmelerini sağlar.

EUROLAB 'ın geniş ayakkabı testi yetenekleri, müşterilerimize tutarlı bir ürün kalitesi ve pazara hız sağlamak için geliştirme ve üretimin her aşamasında proaktif değerlendirme olanağı sağlayan Müşterilerimize Toplam Kalite Güvencesi sunar. Bitmiş ürünü oluşturan malzemelerin ve bileşenlerin yanı sıra tüm ayakkabının değerlendirilmesinin test edilmesi, güvenlik uyumluluğunun sağlanmasına, geri dönüşlerin azaltılmasına, kalitenin iyileştirilmesine ve müşteri sadakatinin ve memnuniyetinin arttırılmasına yardımcı olur. Akredite ayakkabı test laboratuarımız stratejik olarak kilit ayakkabı üretim bölgelerinde bulunur ve yerel çözümler ile küresel erişim sunar.

Test kabiliyetimiz, atletik ve çocuk ayakkabılarından güvenlik / KKD ayakkabılarına ve üst düzey tasarımcı ayakkabılarına kadar her tür ayakkabıya kadar uzanır. EUROLAB, aşağıdakiler dahil testler de dahil olmak üzere fiziksel, mekanik ve kimyasal testler yapmak üzere akredite edilmiştir:

Activewear Testi
Kimyasal Akıllı Tarama
Sınırlandırılmış ve tehlikeli maddeler - Krom VI, formaldehit, yasaklı azo boyaları, DMF, PCP'ler
CPSIA uyumluluğu
GB uygunluğu (Çin)
Kayma ve esnek çatlama direnci
Taban bağ yapışma, dikiş, topuk yapışma gücü
Renk haslığı
Bileşenler - fermuarlar, dokunma, bağlantı elemanları ve diğerleri
EN71
Su geçirmez özellikleri
Bütün ayakkabı değerlendirme
Uygun değerlendirme
etiketleme
Denetim ve Sistem Belgelendirme

Ayakkabı Testlerine ek olarak, EUROLAB müşterilerin markalarını yasal uyumlulukların ötesine geçen danışmanlık hizmetleriyle geliştirmelerine ve korumalarına yardımcı olarak güvenli bir şekilde güçlenmelerini sağlar.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp