Aydınlatma Testleri

Aydınlatma Testleri

Ürünlerinizin daha hızlı pazarlanmasını sağlayın ve aydınlatma kalitesinde EUROLAB ile ürününüzün ömrünü uzatın. Güvenlik, performans ve enerji verimliliği konularında Toplam Kalite Güvencesi için EUROLAB, aydınlatma ürünlerini hızla dünya pazarlarına getirme uzmanlığına sahiptir. EUROLAB, ürününüzü yalnızca yerel ve uluslararası pazarlar için test edip sertifikalandırmakla kalmaz, aynı zamanda riski ortadan kaldıracak ve rekabet avantajınızı artıracak güvence, test, inceleme ve sertifikalandırma gibi endüstrinin tek tam kalite yönetim çözümünü sunar.

Konut ve Tüketici
Lambalarınız, aydınlatma armatürleriniz, kumandalarınız ve bileşenleriniz için en geniş hizmet yelpazesi ile uyumlu ve verimli olan yüksek kaliteli ev içi aydınlatma talebini karşılayın.

Ticari ve Endüstriyel
Dünyanın en tanınabilir binalarını ve simge yapılarını aydınlatan lambaların, aydınlatma armatürlerinin, kontrollerin ve bileşenlerin uyumluluğunu ve performansını sağlıyoruz.

Taşımacılık
EUROLAB’in özel aydınlatma testi ve otomotiv, uçak, havacılık, havaalanı ve diğer ulaşım aydınlatma ekipmanları için Toplam Kalite hizmetleri ile aydınlatma ürününüzü pazarlayın.

Altyapı
Devlet ve belediye aydınlatma ekipmanınızın, yol aydınlatma armatürlerinin, direk monte aydınlatma armatürlerinin ve trafik kontrol sinyallerinin tüm endüstri, yerel ve tescilli standartları karşıladığını doğrulayın.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp