Besin Yönünden Gıda Analizi

Besin Yönünden Gıda Analizi

EUROLAB, perakendeci şartnamelerinin yanı sıra etiketleme düzenlemelerine uymanızı sağlamak için doğru beslenme analizi sunar. Doğru beslenme analizi, etiketleme yönetmeliklerine ve satıcı özelliklerine uymanızı sağlamak için esastır. Beslenme içeriğini anlamak da yeni ürün geliştirme ve kalite kontrolünün ayrılmaz bir parçasıdır.

EUROLAB, beslenme beyannameleriyle ilgili tüm yasal gereklilikleri karşılamanızı ve ürünlerinizin piyasaya sürülmesinde masraflı gecikmelerden kaçınmanızı sağlayabilir. Dünyanın dört bir yanındaki laboratuar ağımızda, önceden paketlenmiş tüm gıda ürünleriniz için beslenme analizleri ve etiket değerlendirmeleri yapıyoruz.

En son teknolojiye sahip tesislerimiz, kalori, karbonhidrat, yağ, protein ve lif içeriği, vitaminler ve mineraller dahil olmak üzere tüm zorunlu ve gönüllü önlemler için değerleri belirlemek üzere donatılmıştır.

Uzman analitik hizmetlerimizin yanı sıra, danışmanlık uzmanlarımız da en son düzenlemeler ve metodolojilerle her zaman güncel olduklarından emin olurlar, böylece hedef pazarlarınız için beslenme testi ve etiketleme gereksinimlerinde size doğru şekilde rehberlik ederler.

Besin analizi, ürünlerinizin güvenliğini ve kalitesini sağlamak için sunduğumuz hizmetlerden sadece bir tanesidir. Gıda laboratuarımız, mikrobiyoloji, GDO, et türleri, alerjenler ve raf ömrü de dahil olmak üzere çok çeşitli gıda test hizmetleri sunabilir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.