Beyaz Eşya ve Tüketici Elektroniği Testi

Beyaz Eşya ve Tüketici Elektroniği Testi

EUROLAB, Küresel pazar için en kaliteli ürünleri hızlı ve verimli bir şekilde analiz eder. Önde gelen cihaz ve elektronik üreticileri, test ve ürün belgelendirme için benzeri görülmemiş hız, hizmet genişliği, küresel laboratuvarlar ve uzmanlar ile performans ve kıyaslama testlerinde liderlik alanlarından ürünler ve süreçleri için bir Toplam Kalite Güvencesi çözümü sunmak için EUROLAB 'a güvenirler.

Düzenleyici Gereksinimler ve Endüstri Sürücüleri

Test gereksinimlerinizi, sıkı son tarihlerinizi ve pazarlanabilirliği etkileyen sektör sürücülerini anlıyoruz. Ürünlerinizin geçerli tüm küresel ve yerel düzenlemelere uygun olduğundan emin olmanız için çalışıyoruz.

Performans testi

Uzmanlığımız, ürününüzün piyasaya hazır olmasını sağlamak için sınıfının en iyisi uygulamaları sunar. Performans testi, ürününüzün kalite ve rekabet avantajlarına güvenmenizi sağlar; bu da riskinizi azaltır ve markanızı korur.

Hizmetler

Düzenleyici testlerin ötesine geçen ortaklıklar kurmaya tutkumuz var. Geniş hizmet yelpazemiz müşterileri ürün tasarımında, tedarik zincirlerini denetlemekte, tesis verimliliğini değerlendirmekte ve ürünlerinizin, sistemlerinizin ve çalışanlarınızın pazar konumunuzu güçlendirmek için birlikte çalıştıkları konusunda güven sağlamayı desteklemektedir.

Ürün Kategorileri

Cihazlar ve tüketici elektroniği pazarı hem ürünlerde hem de küresel ölçekte çeşitlilik göstermektedir. EUROLAB ’ın ürünler ve bölgeler arasında sektör lideri hizmet genişliği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp