Biyoyakıt Test ve Muayenesi

Biyoyakıt Test ve Muayenesi

EUROLAB Toplam Kalite Güvencesi uzmanlığı, biyodizel, etanol, biyokütle ve diğer biyoyakıtlar için tedarik zincirinin tamamını desteklemektedir. EUROLAB, rafinerilere, üreticilere, karıştırıcılara, distribütörlere, tüketicilere ve araştırma enstitülerine güvence, test, inceleme ve sertifikalandırma hizmetleri sunmaktadır.

EUROLAB, dünya genelinde bir ağda petrol, kimyasal ve biyoyakıt kargolarının test edilmesi ve denetlenmesinde dünya lideridir ve 7 gün 24 saat bağımsız miktar ve kalite kontrol ve laboratuvar test hizmetleri sunar. Müfettişlerimiz ve kimyagerlerimiz, sürekli bir şekilde ve tutkuyla Toplam Kalite Güvence hizmetlerini sürekli olarak sunmaktadır.

Analitik değerlendirme konusundaki uzmanlığımız EUROLAB 'ı Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerini desteklemek için tercih edilen bir ortak yapar. Müşterilerimizin zorluklarını ve beklentilerini karşılamak için kapsamlı test yeteneklerimiz ve araştırmacı yaklaşımımızla değer katıyoruz.

EUROLAB, biyoyakıt kalite kontrolü, kirlilik analizi, kalite onayı, iz kalıntı analizi ve ilgili kalite hizmetleri konularında geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır. ASTM, IP, API, EN, ISO gibi tüm uluslararası standartları takip ediyoruz ve küresel uzmanlarımızın endüstri teknik komitelerine katılmasıyla gelişimine katkıda bulunuyoruz.

EUROLAB hizmetleri ayrıca biyo-yakıt üretim, depolama ve dağıtım varlıkları için de geçerlidir. Tesis veya depolama tesisinin kullanım ömrü boyunca, tasarımdan, inşaattan işletmeye ve hizmetten çıkarmaya kadar, EUROLAB Sağlık, Güvenlik, Çevre, ekipman ve malzeme denetimi, varlık bütünlüğü yönetimi, NDT, ölçüm ve kalibrasyon, yönetim sistemleri ve eğitim konularında teknik uzmanlık sunar Hizmetler.

Laboratuvarları yönetmede birinci sınıf teknik uzmanlık ve deneyim sayesinde EUROLAB, aynı zamanda bir tesis içinde bir laboratuvar tesisi tasarlama, inşa etme ve işletme konusunda da ideal bir ortaktır. Anahtar personel tedarik etmekten, müşterilerimiz adına kapsamlı bir laboratuvar tesisini devralmaya kadar her türlü dış kaynak hizmetini sunuyoruz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.