Campylo-bakteri Testi

Campylo-bakteri Testi

Campylobacter gıda kaynaklı bir patojendir ve gıda zehirlenmesinin başlıca nedenlerinden biridir. EUROLAB, gıda ürünlerinizde bu bakterileri tespit etmenize yardımcı olacak güvenebileceğiniz bir ortaktır. Campylobacter'ın sürekli gelişen tehdidi ile güncel olan güvenilir bir ortakla çalışmak, bakteri testlerinin önemli bir uzmanlık, teknoloji ve devam eden bir güvenlik prosedürü gerektirdiği göz önüne alındığında temel öneme sahiptir.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, büyük etli kümes hayvanı üreticileri ve tedarikçileriyle birlikte çalışarak, bütün etlerde Campylobacter sayısını ve perakende satış noktalarındaki ambalajlarını en aza indirmek için yeni süreçleri araştırıyor. Bu, güvenli ve kaliteli ürünlerin müşterilere teslim edilmesini sağlar.

En son teknolojiye sahip tesislerimizden, dünya standartlarındaki mikrobiyoloji laboratuarlarımız, potansiyel olarak zararlı gıda kaynaklı mikro organizmaların tümünü test eder. Bunlar Campylobacter, Salmonella ve Listeria gibi patojenleri, Pseudomonads, Maya ve Küfler gibi bozulma organizmalarını ve E.Coli gibi hijyen göstergelerini içerir.

Seçici medyada yetiştirme ve bakteri üremesinin onaylanması dahil, Campylobacter'in tespiti için size geniş bir test yöntemi yelpazesi sunuyoruz. Analizi daha da hızlandırmak için, Real Time Polymerase Chain Reaction (PCR) 'ın kendi ısmarlama moleküler algılama metodumuzu geliştirdik ve Campylobacter'ın sürekli gelişen tehditlerine ayak uydurmak için test metodolojilerimizi sürekli olarak gözden geçirip güncelliyoruz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.