Çin Pazarına Yönelik Ayakkabı Testi

Çin Pazarına Yönelik Ayakkabı Testi

EUROLAB, bu ürünlerin güvenlik, etiketleme ve kalite gereksinimlerine uymasını sağlamak için Çin'de satılan ayakkabılar için GB test hizmetleri sunmaktadır.

Ayakkabıların güvenliği bir dizi zorunlu standartta belirtilmiştir:

Ayakkabılardaki deri veya kürk bileşenlerinin GB 20400 Deri ve Kürk - Zararlı Madde Sınırına uyması gerekir.
PVC deriden üretilmiş ayakkabıların, GB 21550 Polivinil Klorürlü Suni Deride Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması ile uyumlu olması gerekir.
Vulkanize ayakkabıların GB 25038-2010'daki gereklilikleri karşılaması gerekir.
Çocukların kanvas vulkanize ayakkabılarının GB 25036-2010 ile uyumlu olması gerekmektedir.
GB / t 28011-2010, ayakkabılardaki çelik saplar için gereksinimleri belirtir.
1 Ocak 2016 tarihinde yürürlüğe girecek olan Çocuk Ayakkabıları için GB 30585-2014 Güvenlik Teknik Şartnamesi onaylandı.
Etiketleme - Ayakkabı için etiketleme gereksinimleri aşağıda belirtilmiştir:

QB / T 2673-2013 Ayakkabı - 1 Temmuz 2014'te yürürlüğe giren ve QB / T 2673-2004'ün yerini alan Markalamanın Spesifikasyonu.
Ayakkabılarda çelik saplar kullanılıyorsa “GB 28011 Ayakkabı için Shanks” etiketi de açıklanacaktır.
Vulkanize ayakkabılarda ilave markalama gereksinimleri HG / T 2403-2007'de belirtilmiştir.

Kalite - Ayakkabı ürün kalitesi ve performans gereksinimleri ilgili zorunlu standartlarda veya ürün standartlarında belirtilmiştir. Materyal, cinsiyet, kullanım amacı, hedeflenen tüketici yaşı grubu, tarz ve daha fazlasına dayalı olarak uygun bir ürün standardının seçilip, yürütme standardı olarak ilan edilebileceği 50'den fazla ürün standardı vardır. Ayakkabıya uyumun sağlanması için uygun yönetici standartlarının seçimi çok önemlidir.

Çin hükümeti tarafından ayakkabıya uyumun zorunlu tutulduğu Çin piyasası sürveyansı sırasında, etiketler, ayakkabı boyutu, görünüm, bütün ayakkabı bükülme direnci, soyulma dayanımı dış taban aşınma direnci, orta taban yapıştırıcı dayanımı, dış taban kalınlığı, -uyma.

EUROLAB, ürünlerinizin Çin gereksinimlerine uymasını sağlamak için ihtiyaçlarınızı desteklemek üzere GB ayakkabı testleri ve çeşitli bölgelerde teknik uzmanlar yürütmek üzere Şangay, Guangzhou ve İtalya'da ayakkabı laboratuarlarına sahiptir.

GB ayakkabı testine ek olarak, EUROLAB, etiket şablonlarının hazırlanması, etiketlerin Çince standartlarına uygun olarak Çince'ye çevrilmesi, kurumsal standart uygulama, ürün ve etiket incelemesi gibi yerinde teknik destek, eğitim ve ihtiyaç duyulan diğerleri gibi destek hizmetleri de sunmaktadır. EUROLAB, başarıyla Çin 'e ayakkabı ihraç etmenize yardımcı olur.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.