Çocuk Giyim Testleri

Çocuk Giyim Testleri

Çocuk tekstil, giyim ve pijama markaları, tedarikçileri ve üreticileri, ürünlerinizin dünya çapındaki güvenlik düzenlemelerine uymasını sağlamak ve aynı zamanda tüketici beklentilerini karşılayacak kaliteyi sağlamak için EUROLAB 'a güveniyor.

Çocuk giyim ve pijama testleri uzmanlığımız ürünlerinizin en yüksek kalite, güvenlik ve performans standartlarını karşılamasını sağlar. Yaşamı ve güvenliği hayata geçiren EUROLAB,  çocuğunuzun tekstil testleri, giyim testleri ve pijama kıyafetleri ihtiyaçları için hassas bir şekilde yerel ve küresel destek sunmaktadır.

EUROLAB 'ın Toplam Kalite Güvencesi çözümleri, çocuğunuzun hazır giyim ve pijama kıyafetlerini ABD Tüketici Ürün Güvenliği Geliştirme Yasası (CPSIA), EU REACH, Kanada Tüketici Ürün Güvenliği Yasası (CCPSA), Çin GB standartları, Washington Devlet Çocuk Güvenliği Ürünleri Yasası gibi standartlara uygun hale getirmenize yardımcı olur.

Deneyimli test mühendislerimiz, çocuk giyiminde ve pijama giysisi güvenlik testlerinde, aşağıdakileri değerlendirmek için sofistike ekipman ve işlemler kullanmaktadır:

Kimyasallar - kurşun, kadmiyum, nikel, ftalatlar, sınırlı boyalar (Azo ve dispers), pestisitler, alev geciktiriciler, formaldehit vb.
Yanıcılık - tekstil, genel giyim eşyası ve çocuk pijamaları, 16 CFR 1615/1616
Etiketleme - lif, kürk ve suni kürk, bakım talimatları, doldurulmuş eşyalar (hukuk etiketleri) ve menşei
Mekanik tehlikeler - çekme ipleri, küçük parçalar ve keskin noktalar ve kenarlar
Buna ek olarak, EUROLAB, çocuğunuzun hazır giyim ve pijama ürünleri için değerlendirme de dahil olmak üzere kapsamlı tekstil performans testleri sunar:

Eklenti, yırtılma, çekme ve dikiş dayanımı
Yıkama, klor ağartma, klor olmayan ağartma, kırma ve ışığa karşı renk haslığı
Nem yönetimi, termal koruma ve görünüm
Arıza analizi
Çeşitli ABD ve uluslararası standartlara uygunluk
UV koruma performansı

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.