CTIA Yetkili Test

CTIA Yetkili Test

CTIA Yetkili Test Laboratuvarı (CATL) olarak, Kablosuz (OTA) kablosuz cihaz performansı ve batarya çalışması, güvenilirlik ve güvenlik için üçüncü taraf ürün testi ve sertifikası sunuyoruz.

EUROLAB’in CTIA Yetkili Test Laboratuvarı (CATL), tanımlanmış endüstri gereksinimlerine göre LTE, CDMA, UMTS (WCDMA), GSM, birleşik Wi-Fi ve 802.11 hava arayüzü teknolojilerini kullanarak kablosuz cihazların uygunluğunu doğrulamak için doğru ekipmanla donatılmıştır. Ayrıca, EUROLAB, CTIA sertifikası için ürün göndermeden önce müşterilere ön uygunluk testi sağlayabilir. Bu, uzun gecikmelere ve gelecekteki potansiyel yeniden tasarımlara karşı korunmaya yardımcı olur.

CTIA Yetkili Test Laboratuvarı (CATL) nedir ve bir CATL size nasıl fayda sağlayabilir?

2002'de CTIA sertifikasyon programını geliştirerek hücresel ürünlerde CTIA Sertifikasyon Mühürünü arayan üreticilere daha çekici geldi. En önemlisi, CTIA ürün test ve belgelendirme döngüsünde aracı olarak kendisini kaldırmıştır. Artık ürünler, değerlendirme için doğrudan EUROLAB gibi CTIA onaylı test laboratuarlarına gönderiliyor. Üreticiler ve test kuruluşları arasında doğrudan bir kanal sağlamak, programın gönüllü katılımcıları için sertifikasyon sürecini hızlandırmaya yardımcı olur.

Yetkili test laboratuarları (CATL'ler), test yapma yetkisine sahip olmak için CTIA tarafından yürütülen sıkı bir incelemeyi ve değerlendirmeyi geçmelidir. CATL'ler kendi test yeteneklerine ve derneğin sertifika programına göre değerlendirilir. Daha fazla bilgi için, daha fazla bilgi edinmek için CTIA web sitesini ziyaret edin.

CTIA OTA sertifikasının faydaları:

Kablosuz ağ operatörlerine sertifikalı cihazların endüstri tarafından tanımlanan minimum performans gereksinimlerini karşıladığına dair güvence vermek;
Satıcılara, yeni cihazların test edilebileceği, endüstri genelinde yaygın temel performans gereksinimleri sağlayarak, piyasaya yeni kablosuz cihazlar için hız kazandırmak.
CTIA OTA Sertifika Testleri

Toplam yayılan güç (TRP), toplam izotropik hassasiyet (TIS) ve destekli küresel navigasyon uydu sistemi dahil olmak üzere CTIA onaylı OTA test hizmetlerini gerçekleştirmek için iki R&S TS8991 ekipman rafı ve iki tamamen yankısız oda içeren son teknoloji test ekipmanlarını kullanıyoruz (A-GNSS) testi. Ayrıca, BTIA CWG onaylı TRP, TIS ve birleşik Wi-Fi ve 802.11 teknolojilerinin hücresel cihazlarda Desensitization testini gerçekleştiriyoruz.

Kablosuz ve Bilgisayar Cihazları için CTIA Pil Sertifikası

Hem IEEE 1725 hem de IEEE 1625 için tam kapsamlı CTIA onaylı akü test hizmetleri sunuyoruz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.