Demiryolu Kaçak Akım Risk Değerlendirmesi

Demiryolu Kaçak Akım Risk Değerlendirmesi

Demiryolunun kaçak akım risk değerlendirmelerini EUROLAB 'ın deneyimli ekibine güvenle bırakabilirsiniz. Her sistem başkalarına tehdit oluşturabilir ve başkalarından etkilenebilir. Demiryolu sistemlerinde, diğer varlıklara yönelik girişim ve korozyon hasarı tehditleri, tasarım aşamasında başlayan risk değerlendirme süreçleri tarafından yönetilmektedir.

Demiryolu kaçak akım risk değerlendirmeleri
EUROLAB, belirli bir raylı sistem tasarımındaki tehditleri değerlendiren ve demiryolları ile tünel veya boru ve kablo gibi üçüncü taraf varlıkları üzerindeki demiryolları ve üçüncü taraf varlıklar üzerindeki muhtemel etkiyi belgeleyen Toplam Kalite Güvencesi standartlarında mevcut değerlendirme hizmetleri sunmaktadır.

Değerlendirmeler, ilgili taraflarla istişare içinde yapısal bir şekilde yapılır ve korozyon izleme araştırmaları yoluyla tasarım azaltma gereklilikleri ve tasarım doğrulama adımlarını belirlemek için kullanılır. Yapılar için değerlendirme, çelik işçiliği ve aşınma etkileşimlerinin düşme olasılığı olan yoldaki mevcut mevcut yolları dikkate almaktadır.

Korozyon tehdidinin büyüklüğü değerlendirilebilir ve yapı bağlama, izolasyon veya katodik koruma yoluyla azaltma yöntemleri tanımlanır. Hizmet hizmetleri için değerlendirmeler, kullanılan birçok yeni ve eski hizmet materyali türünde varlıkların kritikliğine, başarısızlık sonuçlarına ve hasar olasılığına dayanmaktadır.

Genelde başıboş bir korozyon izleme sürecinde ilk adım olarak gerçekleştirilen yaklaşımımız hem demiryoluna hem de etkilenen tarafa fayda sağlamaktadır.

Makul ama odaklanmış bir izleme programı sunan izlenebilir ve denetlenebilir bir yöntem sağlayarak, birkaç yıl sonra devreye alma aşamasında girişim değerlendirmesine gelince her bir tarafın beklentilerini yönetmeye yardımcı oluyoruz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.