Demiryolu Kaçak Akım Yönetimi

Demiryolu Kaçak Akım Yönetimi

EUROLAB olarak, onlarca yıllık endüstri bilgisine sahip deneyimli uzmanlar tarafından sağlanan kapsamlı demiryolu yönetimi hizmetleri sunmaktayız. Elektrikli demiryollarından kaynaklanan kaçak akım kaçaklarının yönetimi, katılan tüm taraflar için bir varlık bütünlüğü ve kamu güvenliği konusudur.

Kaçak akım, ülkelerin ekonomilerine yıllık olarak önemli miktarda zaman ve para kazandıran ciddi bir sorun olmaya devam ediyor. Başıboş akım ve elektromanyetik uyumluluk (EMC) sorunları, sistemlerin elektrik güvenliği ve demiryolları ile üçüncü taraf varlıkların korozyonu arasındaki bağlantılar ile daha başka komplikasyonlar ortaya çıkmaktadır.

EUROLAB 'ta, uzun yıllara dayanan bir sektör itibarı ve güvenilirliği ile desteklenen tüm taraflara bir Toplam Kalite Güvencesi kaçak mevcut yönetim destek paketi sağlayabiliriz.

Kaçak akımın ön plana çıkmasında bizim rolümüz, sistem tasarımları arasında ve ulaştırma makamlarından, destekçilerden ve istemcilerden kamu hizmetleri, imtiyaz sahipleri, inşaat müteahhitleri ve işletme ve bakım müteahhitlerine kadar çok partili arayüzlerin yönetiminde entegrasyon sağlamaktır.

Sunduğumuz demiryolu mevcut yönetim hizmetleri şunlardır:

Varlık bütünlüğü stratejisi ve politika geliştirme.
Özellikler, uygulama kuralları.
Başıboş mevcut risk değerlendirmeleri - demiryolu riski, başkalarına risk, başkalarından risk.
Tasarım değerlendirmeleri ve tasarım incelemesi.
Tasarım geliştirme - detaydan konsept.
Başıboş akım performansı ve etkileşiminin modellenmesi.
Kaçak akım ve korozyon izleme tasarım ve uygulaması (demiryolu operatörleri ve hizmet şirketleri).
Kaçak akım izleme sistemlerinin ve programlarının işletilmesi.
Başıboş mevcut soruşturma ve azaltma.
Güçlerimiz, tasarımdan işletime ve bakıma kadar olan projeleri desteklemek için müşterilerimiz ve dış taraflarla uzun vadeli ilişkiler kurma yeteneğimize dayanmaktadır.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.