Demiryolu

Demiryolu

Tasarım optimizasyonundan varlık bütünlüğü yönetimine kadar toplam Kalite Güvencesi sağlayarak, hem ulusal hem de uluslararası demiryolu ve hafif raylı sistemlerine hizmet ediyoruz. Küreselleşme, turizm ve ticaret büyümekte ve ulaştırma endüstrisini şekillendirirken, demiryolu ve hafif raylı sistem hizmetlerine her zamankinden daha fazla güvenilmektedir. Bununla birlikte, hızlı büyüme, tedarik zinciri genelinde sistem tasarımı ve mühendisliğinden inşaat şirketlerine ve operasyonlara kadar benzersiz bir dizi zorluğa yol açmaktadır.

Verimlilik, zamanında proje teslimi ve güvenlik, demiryolu endüstrisinde yer alan herhangi bir kuruluş için çok önemlidir. EUROLAB 'ta, emniyet, sürdürülebilirlik ve performans standartlarını karşılarken operasyonlarınızdaki riski tanımlamanıza ve azaltmanıza olanak tanıyan, demiryolu ve hafif raylı endüstrilerinin birçok alanında özel kalite güvence çözümleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz arasında ham petrol demiryolu vagonu muayene ve test, metalurji danışmanlığı, tahribatsız muayene, korozyon ve arıza analizi, vagon bütünlüğü programları, yağ durumunun izlenmesi ve mevcut risk değerlendirmesi ve yönetimi bulunmaktadır. Sürekli demiryolu çalışmasının korunmasına yardımcı olabilir ve sektörün uzun ömürlü olmasını sağlayabiliriz.

Bizimle çalışmak demek, ürünleriniz, projeleriniz ve süreçleriniz için ihtiyaç duyduğunuz güvenilir teknik uzmanlığa sahip olmanız ve işletmenizin mümkün olduğu kadar güvenli ve verimli bir şekilde çalıştığından emin olmanız anlamına gelir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp