Deniz Ürünleri Testi

Deniz Ürünleri Testi

EUROLAB ile tip onayı alın ve ürün tanımınızı genişletin. Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) ve Denizde Yaşam Güvenliği (SOLAS) gereksinimlerine uyum sağlamak için yangına dayanıklılık ve malzeme yanıcılık testleri yapın. Bir Amerika Birleşik Devletleri Sahil Güvenlik (USCG) bağımsız test laboratuvarı kabul etti ve kabul ettiğinden, ürünlerinizin uygulanabilir endüstri gereksinimlerini karşıladığından emin olmak ve sürekli uyumu sağlamak için kalite kontrol sistemlerinin zorunlu denetimlerini yapmak için sizinle birlikte çalışabiliriz.

EUROLAB ile ortaklık yapmak, test ve belgelendirme hedeflerinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık ve test olanaklarına erişmenizi sağlar. Büyük ölçekli yangına dayanıklılık testleri, orta veya küçük ölçekli malzeme yanıcılık testleri veya araştırma ve geliştirme amaçlı özel tasarımlı testler yapabiliriz.

Yangına Dayanım Testi
Denizcilik Endüstrisi için yangına dayanıklılık gerekliliklerine uyumu gösterin. Hidrokarbon yangın sınıflandırması için standart bir zaman-sıcaklık eğrisi veya yüksek-zaman-sıcaklık eğrisi için bir test arıyorsanız veya pasif yangın korumanın bir jet-yangının çarpmasına karşı direncini kanıtlamak isteyip istemediğinize karar verin. gerekir.

Malzeme Yanıcılık Testi
Seçtiğiniz malzemelerin ateşe maruz kaldığında nasıl tepki verdiğini anlayın. Malzeme yanıcılık testindeki geniş yeteneklerimiz şunları içerir: yanmazlık testi, yanıcılık testi, duman ve toksisite testi ve alev yayılımı ve duman gelişimi testleri.

Özel Tasarım Testleri
Orta ve küçük ölçekli testlerle ürününüzün tam ölçekli bir test koşulunda nasıl performans göstereceği hakkında daha iyi bir anlayış edinin. Eksiksiz yangın testi hizmetleri grubumuzla, araştırma ve geliştirmeye yardımcı olmak için özel testler tasarlayabilir veya ürün veya montajınız için test planları oluşturabiliriz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp