EMC Elektronik Testleri

EMC Elektronik Testleri

EUROLAB, ev aletleri ve tüketici elektroniği için komple EMC testi hizmeti sunar. EUROLAB, girmek istediğiniz herhangi bir pazar için EMC testi sunar. Asya, Avrupa ve Amerika'daki yerlerde 3-, 5- ve 10 metrelik yarı anotik odalar ve OATS siteleri sunuyoruz.

Akreditasyonlarımız ve gösterimlerimiz, ürünlerinizi neredeyse her pazar için EMC uygunluk standartları açısından test etmemize olanak tanır:

Avrupa Birliği'ndeki EMC Direktifine test yapmak için Birleşik Krallık Akreditasyon Servisi (UKAS) tarafından Yetkili Organ olarak statü ve akreditasyon
Elektromanyetik emisyon ve terminal ekipman testleri için Industry Canada tarafından kabul edildi
EMC testi için Hong Kong Laboratuvar Akreditasyon Şeması (HOKLAS) tarafından onaylandı
Amerikan Laboratuvar Akreditasyonu Birliği (A2LA) ve Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü’nün (NIST’ler) Ulusal Gönüllü Laboratuvar Akreditasyon Programı (NVLAP) tarafından onaylanmıştır.
İsveç Akreditasyon ve Uygunluk Değerlendirme Kurulu (SWEDAC) tarafından radyo ve EMC testi için Onaylanmış Kuruluş olarak onaylanmıştır.
Tayvan’ın EMC testi için Standartlar Bürosu, Metroloji ve Denetim Bürosu (BSMI) tarafından tanınmıştır.
Rusya’nın Rostest tarafından Gosstardart tarafından oluşturulan EMC gereklilikleri üzerinde yapılan testler için onaylandı
EMC Direktifi için Yetkili Organ olarak (2004/108 / EC), EUROLAB, Teknik Yapı Dosyası (TCF) üretimi, bağımsız inceleme ve belgelendirme konusunda yardım sağlayabilir. Bu hizmet, EMC uyumluluk sertifikasyonuna ihtiyaç duyan pek çok benzer ürün olduğunda kullanışlıdır.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp