Enerji İletimi ve Dağıtımı

Enerji İletimi ve Dağıtımı

EUROLAB, test, muayene, belgelendirme ve danışmanlık hizmetleri ile Toplam Kalite Güvencesi sunar. Enerji talebi artmaya devam ettikçe, son kullanıcılar için güvenilir, uygun maliyetli elektrik gücü gerekir. EUROLAB, endüstriyel, ticari ve konut ortamlarına etkili güç çözümleri sağlamada enerji kuruluşlarını, üreticileri ve Yetkili Makamları (AHJ) desteklemektedir. Test, teftiş ve belgelendirmeden mühendislik ve çevre danışmanlığına kadar uzanan bir hizmet kombinasyonuyla EUROLAB, tüm İletim ve dağıtım döngüsü boyunca kalite ve verimlilik sağlıyor.

EUROLAB 'ın küresel uzmanları, müşterilerimizin Enerji Üretimi, Tehlikeli Konumlar, Yenilenebilir Enerji, Akıllı Şebeke Servisleri ve Santral Bütünlüğü Yönetimi gibi sektörlerdeki insanları, süreçleri ve ortamları optimize etmelerine yardımcı olur.

Ekipman Hizmetleri

İletim ve Dağıtım Ekipmanı (TDE) elektrik şebekesine bağlıdır ve Kalıplı Kutulu Devre Kesicilerden, OG trafolar üzerinden AG şalt tertibatlarına, yüksek gerilim trafo merkezlerine ve genel hatlara kadar her şeyi kapsar. Küresel erişiminizi ve yerel alanımızı genişletmek için yerel hizmetler sunuyoruz. Sertifika işaretleri ve teslim edilebilir ürünler, dünyadaki büyük elektrik kuruluşları ve yetkilileri tarafından kabul edilmektedir.

ASTA Mark ve ETL Listesi

Giderek artan bir şekilde, son kullanıcılar, ağlarına sağlanan ekipmanın bağımsız ve sürekli olarak doğrulanmasını ve onaylanmasını gerektirir. EUROLAB, değer zincirini destekliyor ve ASTA Mark ve ETL Listesini sunuyor.

1938'de kurulan ASTA ekibimiz hem IEC Tip Testi sertifikası hem de ekipman onayı sunmaktadır. Her projeye, ASTA gereklilikleri, standart şartnamelere uygun olarak testler yapmaktan ve kaydedilen test sonuçlarının doğruluğunu onaylamaktan ASTA Gözlemcilerinin şahitlik ettiği görülmektedir. Tip Testi Sertifikası, bir kerede test edilen ekipmanın bağımsız objektif uyumluluğunu sağlar. ASTA Mark, dünya çapında 40'tan fazla ülkede kabul görmektedir.

ETL İşareti, IEEE, ANSI ve UL dahil olmak üzere ilgili Kuzey Amerika güvenlik standartlarına uygun ekipmanın kanıtıdır ve ABD ve Kanada genelinde Yetkili Otoriteler (AHJ'ler) tarafından tanınmaktadır.

Uygulamalar

Ekipmanınıza uygulanabilir hizmetleri ve desteği sağlıyoruz ve şebeke operatörlerinin gereksinimlerine hassasiyet, hız ve tutku ile destek veriyoruz. Ekipmanınız, patlamaya karşı korumalı koruma gerektiren tehlikeli bir ortamda veya rüzgar türbinleri için çok önemli operasyonel destek gerektiren yenilenebilir bir montaj dahilinde devreye alınacak olsun, EUROLAB ’ın uzmanları ekibinizin bir parçası olup, geliştirme sürecinin her aşamasında size yardımcı olur.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp