Et Türleri Testi

Et Türleri Testi

EUROLAB, ürünlerinizdeki et türlerini tanımlamak için test ve analitik hizmetler sunar. EUROLAB 'ın global gıda laboratuvarı ağı, at, sığır, domuz, kuzu, tavuk ve köpek dahil olmak üzere ürünlerinizin et içeriğini analiz etmek ve tanımlamak için size doğru ve güvenilir test hizmetleri sağlayabilir. Bu, gıda dolandırıcılık riskini en aza indirmenize ve ürün etiketlemenizin doğru ve uyumlu olduğundan emin olmanıza yardımcı olacaktır.

En gelişmiş laboratuvar tesislerimiz, Real Time PCR veya ELISA testlerini gerçekleştirmek için dünya standartlarında uzmanlar ve ekipmanlarla donatılmıştır. Küresel gıda endüstrisine lider bir test hizmeti sağlayıcısı olarak, kapsamlı gıda güvenliği ve kalite stratejileri uygulamanıza da yardımcı olabiliriz; yerel, ulusal ve uluslararası düzenlemelere uygunluğu gösterebilir.

Tecrübemiz, uzmanlığımız ve son teknoloji tesislerimizle ürünlerinizin gereksinimleri karşılayacağına güvenebilirsiniz. Hızlı geri dönüş süreleriyle doğru sonuçlar veriyoruz ve uzmanlarımız düzenlemelerdeki en son gelişmelerden haberdar olarak size en iyi öneri ve desteği sağlayabiliriz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.