Ev Eşyaları Testleri

Ev Eşyaları Testleri

EUROLAB, seramik vazolardan döşemeli kanepelere kadar çok sayıda ev mobilyası ve mobilya ürünü için perakendeciler, üreticiler, distribütörler ve tedarikçiler için test ve değerlendirme hizmetleri sunmaktadır.

Günümüzde tüketiciler, mobilya ve dekorun sadece yaşam tarzlarına uymasını değil, aynı zamanda en yüksek kalitede ve güvenli olmalarını beklemektedir. EUROLAB ’ın akredite laboratuvar ve ofis ağı aracılığıyla sunulan test, değerlendirme ve inceleme hizmetleri, tüketici ve üretici taleplerinin her dikişte karşılanmasını sağlıyor.

Anahtar ev mobilyalarımız ve mobilya hizmetlerimiz şunlardır:

Mobilya Testleri
Ev döşemeli bahçe ve çocuk odası mobilyaları, ASTM, ANSI, BIFMA, BS, EN ve ISO gibi kalite ve güvenliği kontrol eden çeşitli uluslararası standartlara göre test edilmiştir. Mobilyanın fiziksel özelliklerini, yapım özelliklerini, performansını ve etiketini bu standartlara göre değerlendirmek ve müşterilerin gittikçe artan beklentilerini karşılamak için farklı testler, değerlendirme ve inceleme hizmetleri gereklidir.

Yumuşak Ev Eşyası Testleri
EUROLAB, minder, yastık, yastıklı battaniye ve çarşaf gibi yatak malzemelerini test eder. Tüketiciler bu ürünlerle doğrudan ve uzun süreli temas halindedir ve güvenlik ve kalite için uluslararası ve ulusal standartları karşılamaları gerekir.

Ev Dekorasyonu ve Dekorasyon Testi
Birçok ev dekorasyonu Noel ve Cadılar Bayramı gibi mevsimlerle değişirken, diğerleri vazolar, seramik figürler, resim çerçeveleri ve saatler gibi yıl boyunca yerinde kalır. Mevsimsel veya kalıcı olsun, tüketiciler genellikle potansiyel tehlikelerin farkında değil. EUROLAB, olası tehlikeleri en aza indirmeye yardımcı olan ve bu öğelerin güvenliğini ve kalitesini sağlayan güvenilir performans ve malzeme testleri sunar.

Mum Testi
EUROLAB, akşam yemeği mumları, oda kokuları, dekoratif mumlar, jel mumlar, gece lambaları, çay lambaları, mumluklar ve fenerler dahil mum ürünlerini test eder. Test sonuçları, tehlike ve kazaların, ev yangınlarının, mülk hasarlarının ve yanık yaralanmalarının en aza indirilmesini sağlar.

Bu ev eşyaları test çözümlerine ek olarak, EUROLAB ayrıca toksisite değerlendirmeleri, kimyasal sertifikasyon ve kalite güvence çözümleri dahil olmak üzere ürününüzde bulunan her kimyasal için eksiksiz bir hizmet paketi sunar.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp