Ev Eşyaları ve Dekorasyon Gereçleri

Ev Eşyaları ve Dekorasyon Gereçleri

Mumlardan çatal bıçak takımlarına ve resim çerçevelerinden evcil hayvan oyuncaklarına kadar EUROLAB, ev ürünlerinizin kalite ve güvenlik standartlarına ve düzenlemelerine uyumunu sağlamaya yardımcı olur. EUROLAB ’ın global ağı, her bir ürünün fiziksel, mekanik ve kimyasal özelliklerini test ederek toplam kalite güvencesi sağlayarak, ev eşyaları ve ev dekor öğeleri için yenilikçi güvence, test, inceleme ve sertifikalandırma hizmetleri sunmaktadır.

Ev eşyaları ve ev dekoru ürün kategorilerimiz arasında:

Mumlar: Mum üreticilerinin ev yangınları, mal hasarı, yanık yaralanmaları ve toksik kaplama malzemelerinin veya kurumun olumsuz etkileri gibi riskleri hafifletmek için mumlar, oda kokuları, jel mumlar, gece lambaları, çay lambaları ve fenerler için güvenlik testleri gerçekleştirin.

Gıda ile Temas Eden Malzemeler: Gıda ile temas eden malzemelerin uygunluğunun izlenmesi ve FCM uyumluluğunun sağlanmasına yardımcı olmak için test ve düzenleyici destek sunmak.

Ev ve Mutfak Eşyaları: Seramik ve emaye mutfak eşyalarından su ısıtıcılarına, kahve makinelerine, sofra takımlarından, yalıtımlı yiyecek kaplarından, termal paketlerden, sıcak su şişelerinden, içecek soğutucularından ve diğer ürünlere kadar EUROLAB, tüm ev eşyaları için toplam kalite güvence çözümleri sunar. 

Ev Dekorasyonu ve Mevsimsel Eşyalar: Mevsimsel veya kalıcı olsun, tüketiciler genellikle ev dekorasyonları ve mevsimsel öğeleriyle ilişkili potansiyel tehlikelerin farkında değildir. Potansiyel tehlikeleri en aza indirmeye yardımcı olmak ve ev dekorasyon ürünlerinin güvenliğini ve kalitesini sağlamak için hassasiyetle performans ve malzeme testleri yapmak.

Promosyon Ürünleri: EUROLAB, perakendeciler, üreticiler, distribütörler ve premium ve promosyon ürünleri tedarikçileri tarafından karşılaşılan uyumluluk ve güvenlik zorluklarını anlar ve ilk izlenimin iyi olmasını sağlamak için çeşitli hizmetler sunabilir.

Evcil Hayvan Ürünleri: EUROLAB, üreticilerin ve perakendecilerin rekabet avantajı sağlamalarına yardımcı olmak amacıyla evcil hayvan ürünlerinde kalite ve güvenliği artırmaya yardımcı olmak için teknik uzmanlık ve endüstri bilgisi sağlar.

Züccaciye ve Ev Dekorasyonu'na ek olarak EUROLAB, müşterilerin, yasal düzenlemelere uyumun ötesine geçen danışmanlık hizmetleriyle markalarını oluşturmasına, geliştirmesine ve korumasına yardımcı olur.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp