Farmakoloji

Farmakoloji

İlaç ve biyofarmasötik GLP / GCP / GMP laboratuvar hizmetleri, tedarik zinciri denetimleri ve ilaç geliştirme ve üretimini destekleyen yasal rehberlik sözleşmesi hizmetleriyle EUROLAB, ilaç sözleşmesi laboratuvar hizmetleri, yasal rehberlik ve tedarik zinciri güvencesi, benzersiz farmasötik veya biyofarmasötik dış kaynak gereksiniminizi desteklemek için kalite ve güvenlik kazandırır.

İlaç bilimcileri ve düzenleyici uzmanlarımız, pazarın avantajını elde etmenizi sağlayan, sürekli olarak yüksek kalitede ve esnek hizmetler sunan, geliştirmenin her aşamasında sizinle birlikte çalışan ekibimiz, İyi Laboratuar Uygulaması (GLP), İyi Klinik Uygulama (GCP) veya İyi Üretim Uygulaması (cGMP) laboratuvarları ve düzenleyici uzmanlar ağımız, dünyanın en büyüklerinden bazıları için Toplam Kalite Güvencesi sağlayan yüksek kaliteli teknik hizmetler sağlamıştır.

Biyofarmasötik Hizmetler

Protein yapısında analiz, protein yapı analizi, fizyokimyasal özellik belirleme, etki analizi ve ürünle ilgili ve prosesle ilgili safsızlık testini içeren ICH Q6B Rehberine uygun protein analizinde, "iyi karakterize edilmiş" bir protein ilaç maddesi veya ilacı elde etmenize yardımcı olabiliriz. Ürün gelişiminizi destekleyerek, analitik uzmanlığımızı kimlik doğrulaması, karşılaştırılabilirlik, kararlılık testi ve toplu sürüm testi uyguluyoruz. Müşterilerimize oldukça karmaşık ürünler geliştirmeleri için destek veriyoruz; oligonükleotitler, hücre ve gen tedavileri, viral türler ve aşılar için karakterizasyon ve test uzmanlığı sağlıyoruz. Güvenli ve etkili bir biyolojik ürün sağlamak için erken keşif aşamasından son aşamadaki klinik çalışmalara kadar biyoanalitik farmakokinetik (PK), toksikokinetik (TK), immünojeniklik ve biyobelirteç çalışmaları için deneyler geliştirmekte ve onaylamaktayız.

GMP ve CMC Laboratuvar Hizmetleri

Önceden formülasyon ve ürün salıverilmesinde sizi gören CMC programlarını desteklemek üzere düzenleyici, faza uygun laboratuar hizmetleri sunuyoruz. Yeteneklerimiz arasında, yöntem geliştirme ve doğrulama, analiz, stabilite çalışmaları, ekstrakte edilebilir ve sızıntı maddeleri, katı hal karakterizasyonu, elementel safsızlık analizi, cGMP kalite kontrol testi ve cGMP parti serbest bırakma testi için mükemmellik merkezleri bulunmaktadır. Ekiplerimiz, karmaşık ilaçlar ve pulmoner ve nazal ürünler için inhalasyon ilaç ürünü geliştirme veya inhale biyolojik terapötikler gibi ilaç dağıtım sistemleri konusunda uzmanlığa sahiptir.

Biyoanaliz Hizmetleri

Klinik öncesi ve klinik gelişim sırasında, biyoanaliz uzmanlarımız stratejik çalışma programları tasarlar ve yönetir. Uzmanlığımız ve sektör anlayışımız, ihtiyaç duyduğunuz cevapları en kısa sürede ve en verimli şekilde vermeyi amaçlamaktadır. Biyoanalitik çalışmalar konusunda immünokimya hizmetleri ve biyobelirteç uzmanlığı olarak, protein bazlı terapötikler ve diğer biyolojik ilaçların preklinik ve klinik gelişiminiz için hizmet sunumunda mükemmellik ve destek sağlıyoruz.

İlaç Denetimi

İlaç denetim ve yönetim hizmetlerimiz, operasyonlarınızdaki, tedarik zincirlerinizdeki ve iş süreçlerinizdeki içsel riski belirlemenizi ve azaltmanızı sağlayan tedarik zincirinize şeffaf bir görünüm sunar. Küresel uzman denetim ağımız tarafından sunulan ortak denetim programlarımız sayesinde hızlı uygulamalardan, denetim alanlarına daha kolay erişmekten ve potansiyel maliyet tasarruflarından yararlanabilirsiniz.

Düzenleyici ve Toksikoloji Danışmanlığı

Keşiften ticarileşmeye kadar, ilaç düzenleme danışmanlarımız, ürünlere pazar erişimi sağlamanıza ve global düzenlemelere uygun olduklarından emin olmanıza olanak tanıyan hızlı ve uygun maliyetli bir yaklaşım sunar.

İlaç Üretim Desteği

Uzman temiz oda hizmetleri, ekipman kalibrasyonu ve yerinde denetimler, üretiminizin verimlilik, güvenlik ve uyumluluk hedeflerine ulaşmasına yardımcı olurken, eLearning modüllerimiz personelinizi en son kalite ve uyum bilgisiyle donatır. Aktif farmasötik içerik maddeleri için sağlık temelli maruz kalma sınırlarının oluşturulmasına ek olarak, EUROLAB 'ın uzmanları değerlendirmeleri yapmak ve EMA kurallarına uygun raporlar hazırlamak için iyi bir konumdadır. Problem çözme analizi, sahte ilaçlar için tedarik zinciri gözetimi, sahte ilaç analizi, uzman tanıklık ve rakipsiz malzeme bilimi deneyimi ile desteklenmiş fikri mülkiyet desteği üretimi desteklemektedir.

Kalite ve güvenliği hayata geçiren EUROLAB ’ın yenilikçi farmasötik hizmetleri, siz müşterilerimizin, güvenli bir şekilde ilerlemenizi sağlamak için tutarlı bir şekilde hassasiyet, hız ve tutku ile sunulmaktadır. İlaç dış kaynak gereksinimlerinizi tam olarak karşılayarak, dünya çapındaki laboratuvar ve uzman ağımız güvence, test, inceleme ve belgelendirme desteği sunar.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp