FCC Test ve Belgelendirme

FCC Test ve Belgelendirme

Telekom, lisanslı RF ve düşük güç vericileri satmak isteyen üreticilerin ürünlerinin FCC tarafından listelenmiş veya onaylanmış laboratuvar tarafından test edilmiş ve EMC / Telekom uyumluluğu için FCC tarafından onaylanmış olması gerekir. Ürünlerinizin daha hızlı pazarlanmasına yardımcı olacak bağımsız genel FCC test ve belgelendirme hizmetleri sağlayarak, toplamda daha fazla satış ve gelir potansiyeli sunar.

EUROLAB, FCC tarafından belirlenmiş bir Telekomünikasyon Sertifikasyon Kuruluşudur (TCB) ve aşağıdaki FCC Kurallarını test edebilir: FCC Bölüm 11; FCC Kısım 15; FCC Bölüm 18; FCC Bölüm 22; FCC Bölüm 24; FCC Kısım 68; FCC Bölüm 90; FCC Bölüm 95.

FCC sertifikalarını gözden geçirme ve vermede hızlı geri dönüş sunuyoruz. Müşteri öncül ekipmanlarının (CPE) zararlı frekanslar yaymadığından emin olmak için, elektromanyetik uyumluluk (EMC) test tesisleri ve dünya çapında uzmanlar sunuyoruz. Tesislerimizin çoğu 5 ila 10 yarı-yankısız oda ve Açık Alan Test Alanları (OATS) ile donatılmıştır. Ek olarak, laboratuvarlarımız ayrıca Ağ Donanımı Bina Sistemleri (NEBS), Avrupa Telekomünikasyon Standartları Enstitüsü (ETSI) testi ve Elektriksel Güvenlik Testi yürütmektedir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.