Gıda Etiketleme Çözümleri

Gıda Etiketleme Çözümleri

EUROLAB 'ta, tüm hedef pazarlarınızda uyumluluğu sağlamak için işletmenize gıda etiketleme gereksinimleriniz için eksiksiz bir çözüm sağlayabiliriz.

Küresel uzmanlar ağımız, tüm gıda etiketleme gereksinimlerinize kapsamlı bir çözüm sunarak dünya genelinde yürürlükte olan düzenlemelerin zenginliğine uymanızı sağlar. Tam beslenme analizinden tam bir etiket incelemesine, düzen ve dil dahil her yönün yerel mevzuata uygun olmasını sağlamak için ürün etiketlemenizi değerlendirebiliriz. Ayrıca, izin verilen ve yasal sınırlar içinde olduklarından emin olmak için ürün içeriklerini değerlendiriyoruz.

EUROLAB 'ta uzmanlarımız, yiyecek ve içecek şirketlerinin Amerika Birleşik Devletleri Gıda ve İlaç İdaresi (FDA), Amerika Birleşik Devletleri Tarım Bakanlığı (USDA) ve Avrupa Yönetmeliği (1169) dahil olmak üzere etiketleme düzenlemelerine uymalarına yardımcı olacak uzmanlık bilgisine ve deneyime sahiptir. / 2011).

Beslenme Analizi
Tüketicilerin yedikleri yemeğin besin değerini anlamalarına yardımcı olmak için gıda ambalajında ​​kalori, yağ, protein ve karbonhidrat içeriği gibi bilgiler görüntülenir. Bu, aynı zamanda gösterilebilecek vitamin ve mineral içeriği de dahil olmak üzere diğer bir dizi değer ile birliktedir. Her bir etiketleme gereksinimi ülkeler ve ürünler arasında değişebilir ve ayrıca bireysel perakendecilerin de kendi spesifikasyonları olabilir. EUROLAB 'ta uzmanlarımız, hedef pazarlarınızla ilgili zengin beslenme testi ve etiketleme gereksinimleri konusunda size rehberlik edebilir.

Etiket Doğrulama
Ürün bilgisine daha fazla tüketici talebi, gıda etiketleme gereksinimlerinin dünya genelinde giderek daha katı hale geldiği anlamına geliyor. Hedef pazarlarındaki mevzuat yetersizliğinden üreticiler için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Etiket doğrulama hizmetlerimiz, sizi uluslararası pazarlara sorunsuz bir şekilde genişletmeye hazırlayan düzen, dil ve yasal değişikliklerle ilgili güncellemeler gibi hususları kapsar.

Gıda Etiketleme Avrupa Düzenlemesi 1169-2011
AB'nin (1169/2011 sayılı Avrupa Yönetmeliği) yönetmeliği, AB içerisinde gıda ve gıda ürünleri satan gıda işletmecilerinin, kurallara uyumu sağlamak için ürünlerini kapsamlı bir etiket incelemesine tabi tutmaları gerektiğini öngörmektedir. EUROLAB'teki uzmanlar ürünlerinizin uymasını sağlamak için bu kurallar konusunda size rehberlik edebilir.

FDA Besin Değerleri Etiketleme
EUROLAB, güvenilir ve doğru beslenme gerçekleri etiket test ve analiz hizmetlerimizle ABD Gıda ve İlaç İdaresi'ne (FDA) uymanıza yardımcı olabilir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.