Gıda Kalitesi ve Güvenlik Uyum Değerlendirmesi

Gıda Kalitesi ve Güvenlik Uyum Değerlendirmesi

Kalite ve güvenlik prosedürleri, politikalar, en iyi uygulamalar ve standartlar ilgili tüm taraflarca anlaşılmıyor, uygulanmıyor ve benimsenmiyorsa, üretilen gıdanın kalitesi, şirketin arkasındaki itibar ve marka değeri ile birlikte risk altında olabilir.

EUROLAB, gereksinimlerinize ve müşterilerinizin gereksinimlerine uygunluğu belirlemek için gıda sistemlerinizin, proseslerinizin ve ürünlerinizin yenilikçi kalite ve güvenlik değerlendirmelerini sunar.

Devlet, müşteri ve şirket gereksinimlerini karşılamak için iş sürecinizin her yönüne ve tedarikçilerinize dahili olarak entegre kalite güvence (QA) ve kontrol (QC) programları. Çiftlikler, tohum, yem ve gıda üreticileri, otel ve yiyecek içecek hizmetleri için tüm üretim zincirini denetleyin. Uygun ortamları değerlendirmenin yanı sıra ürün kalitesini, güvenliğini ve yasallığını sağlamaya yardımcı olabiliriz. Dünya çapındaki bir laboratuvar ağında test, iz kirliliği, toksik maddelerin belirlenmesi, patojenler ve kimlik koruma için gıda ve tarım ürünlerini analiz eder.

EUROLAB 'ta, sadece tüm gıda hizmetleri için aradığınız tek adresli mağazayı sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda, işinizde güvenilir bir ortaklık kurmak, sürekli olarak değer katmak ve sektördeki rekabet avantajınızı artırmak bizim görevimizdir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.