Gıda Mikrobiyolojik Test Hizmetleri

Gıda Mikrobiyolojik Test Hizmetleri

EUROLAB, gıda mikrobiyolojik testleriniz için güvenebileceğiniz bir ortaktır. Tecrübemiz, uzmanlığımız ve son teknoloji tesislerimizle, müşterilerinizin ve markanızın korunmasını ve tüm ilgili gıda güvenliği düzenlemelerine tam olarak uymanızı sağlar.

EUROLAB 'ta, mikrobiyolojik kirlenme riskinin gıda tedarik zincirindeki birçok işletme için sürekli bir zorluk olduğunu biliyoruz. En gelişmiş laboratuvar tesislerimizden birinci sınıf mikrobiyologlarımız, Campylobacter, Salmonella, E.coli ve Listeria gibi patojenler dahil olmak üzere potansiyel olarak zararlı gıda kaynaklı mikroorganizmaların tamamını doğru bir şekilde test etmek için en son yöntemleri kullanır.

Uzmanlarımız ayrıca raf ömrü geliştirebilir ve uygulayabilir ve ürünleriniz için testler yapabilir. Ürünlerin, pazara ulaştıklarında güvenli olmalarını sağlamak için, test hizmetlerimiz, gıdanın tüketilmesinin güvenli olup olmadığını ve zararlı mikro organizmalardan arınmış olup olmadığını belirlemeye yardımcı olur; ambalaj açıldıktan sonra da dahil olmak üzere tam ürün yaşam döngüsünün test edilmesi.

Gıda Güvenliği Sistem Belgelendirme (FSSC22000), ISO22000, İyi Üretim Uygulamaları (GMP) ve Tehlike Analizi Kritik Kontrol Noktası (HACCP) gibi sertifikalar aracılığıyla dünyaca tanınan uygulama ve işlemlerin kullanımıyla birlikte hızlı ve doğru test ve analizler gösterilmesine yardımcı olabilir.

EUROLAB, bu kritik hizmet için güvenebileceğiniz bir ortaktır. Tecrübemiz, uzmanlığımız ve son teknoloji tesislerimizle, mikrobiyolojik kirlenme riskini en aza indirebilir, müşterilerinizi ve markanızı koruyabilir ve tüm ilgili gıda güvenliği düzenlemelerine tam olarak uymanızı sağlayabilirsiniz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.