Gıda

Gıda

EUROLAB, çiftlikten çatala kadar daha iyi bir gıda tedarik zinciri kurmanız konusunda yardımcı olur. Gıda güvenliği ve kalitesi, sizin ve gıda ürünleri ve hizmetlerinin imalat ve dağıtımında yer alan herkes için en büyük öneme sahiptir. Yenilikçi yaklaşımımız ve müşteri odaklı anlayışımız, kaynaktan, üretimden ve teslimattan itibaren çok çeşitli uluslararası standart ve düzenlemeleri anlayan, gerçek anlamda küresel bir ortak olarak işinizi olumlu yönde etkileyebileceğimiz anlamına gelir.
 
Endüstri Çözümleri

Yerel uzmanlığa sahip ekibimiz, işiniz için önemli olan konularda size rehberlik etmek için sizinle birlikte çalışır. Kapsayıcı hizmet yelpazemiz, karşılaştığınız benzersiz zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için Et, Süt Ürünleri, Bal ve Kovan, Deniz Ürünleri, Meyve ve Sebzeler, Hazır Yemekler, Ağırlama ve Perakende de dahil olmak üzere gıda endüstrisinde çok çeşitli sektörleri desteklemede uzman olduğumuz anlamına gelir.
 
İş güvencesi

Güvenli ve kaliteli gıda ürünlerini pazara daha hızlı, en verimli ve en az riskle geliştirin ve piyasaya sürün. EUROLAB, yeni bir gıda ürünü geliştiriyorsanız, uzman etiket doğrulama hizmetleri gerektiriyorsa veya gıda dolandırıcılığı riskini en aza indirerek gıda güvenliği konusundaki taahhüdünüzü göstermek istiyorsanız, hedefinizi desteklemek için kapsamlı bir hizmet paketi sağlayabilir. EUROLAB tedarik zincirinizi yönetmenize yardımcı olacak eksiksiz bir izlenebilirlik programı sağlayabilir.

İnsan Güvencesi

Gıda üretim sürecinin her aşamasında çalışanlarınız, operasyonlarınızın verimliliğinin yanı sıra gıda güvenliğini ve kalitesini etkileyen sayısız kararlar alır. EUROLAB 'ın yenilikçi eğitim teknolojileri, ödüllü eğitim yazılımı ve mobil koçluk araçları dünyanın önde gelen gıda şirketleri tarafından kullanılmaktadır. EUROLAB, çalışanınızın bilgi, güven ve becerilerini değerlendirmenize, izlemenize ve geliştirmenize yardımcı olur.

Test ve Analiz

Gıda testi, güvenli ve kaliteli ürünlerin verimli bir şekilde üretilmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Gıda endüstrisi giderek daha fazla denetime tabi tutulurken, gıda güvenliği düzenlemelerine uyumu sağlamak ve halk sağlığını korumak için test yapmak şarttır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, mikrobiyoloji, kampilobakter, raf ömrü test hizmeti, kimyasal ve beslenme, beslenme analizi, et türlerinin tanımlanması, alerjenler, artıklar ve kirletici maddeler, gıda ambalajı, bal analizi ve duyusal analiz hizmetleri, genetiği değiştirilmiş organizmalar (GDO'lar) dahil olmak üzere çok çeşitli gıda test hizmetleri geliştirmiş bulunmaktayız.

Muayene Hizmetleri

Küreselleşme ve teknolojideki gelişmeler, süreci kolaylaştıran sayısız ve çeşitli paydaşlarla karmaşık bir gıda tedarik zinciri oluşturmuştur. Kalite izleme süreçlerinin eksikliği, karmaşık lojistik yapılar, gıda işleme yöntemleri ve diğer faktörler gıda ürünlerinin güvenliğini ve kalitesini tehlikeye atabilir. Gıda denetimi, lojistik adımın en erken aşamasında, ürünlerinizin kalitesini ve güvenliğini doğrudan tedarik eden ülkelerinizde korumak için özel bir kalite yönetimi aracı ve kontrol noktası olarak kullanılabilir.

Denetim ve Sertifikalandırma

Global olarak tanınan programlar için akreditasyona sahip, dünya lideri bir gıda güvenliği sertifikasyon kuruluşu olarak. İş ortağınız olarak EUROLAB ile, tedarik zincirinize güven veren test ve analiz, muayene hizmetleri, denetim ve belgelendirme ve güvence hizmetleri dahil olmak üzere iş gereksinimleriniz için çok çeşitli etkin endüstri çözümleri konusunda sizi destekleyeceğiz ve yönlendireceğiz. Düzenleyici ve müşteri denetimlerini basitleştirmek için dijital raporlama çözümü, her çalışanın eğitim kayıtlarını, anlama puanlarını, yerinde izleme ve düzeltme çalışmalarını ayrıntılandıran anında doğrulama sağlar.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp