Giydirme Cephe Testleri ve Muayene

Giydirme Cephe Testleri ve Muayene

Müşterilerinize, ürünlerinizin bina sakinlerini koruyacağına ve en zorlu koşullarda işlevselliği koruyacağına emin olun. Sismik faaliyet veya doğal afetler tehdit ettiğinde, ürünlerinizin nasıl performans göstereceğini anlamak bina ve inşaat proje liderleri için büyük önem taşır.

Kaliforniya’dan Pennsylvania’a ve Teksas’tan Kanada’ya bölgesel olarak bulunan Kuzey Amerika tesislerimizden birini kullanın. Dünyanın en büyük ve en uzun dış mekan duvar mock-up duvarı ile iç mekan tesislerimizde 120 feet genişliğe, 60 feet yüksekliğe ve 32 feet'e kadar yapılara ev sahipliği yapabiliriz.

AAMA, ASTM ve FBC TAS ve EN standartlarına yönelik 40 yılı aşkın deneyim testimize ek olarak, perde duvarınızın bireysel proje şartnamelerini karşılamasını sağlayabiliriz. Hava, su ve rüzgar yüklerinden akustik ve termal performansa, yoğuşma direncine, füze etkisine ve deprem yer değiştirmesine kadar uzanan yeteneklerle, size ihtiyacınız olan bilgiyi sağlayabiliriz.

Performans Testi
Isı testi, akustik performans veya perde duvarınızdaki görünür ışık geçirgenliği miktarı ile enerji verimliliğini belirlemeye çalışıyor olsanız da, size yardımcı olacak donanıma ve uzmanlığa sahibiz.

Ne tür ek hizmetler sunuyoruz?

Akustik
Hava / Su / Yapısal
Saldırı direnci, balistik, patlama ve zorla giriş
Bileşen ve Malzeme Özellikleri
Dayanıklılık
Ateş
Model
Yapısal Sistemler
Termal
kötü havadan aşınma

Test ekipmanı

WOLF Rüzgar Jeneratörleri
Uçak motorları
Sprey Rafları
Hidrolik Rams
Sıvı nitrojen
Test ekipmanı
Propan
Körükler
Hava topu
Yankı Odaları

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.