Giydirme Ürünleri Testi

Giydirme Ürünleri Testi

Akmayı kontrol edebilir ve hava elemanlarının bina yapısına sızmasını önleyebilirsiniz. Kaplama sistemlerinizin rüzgâra, rüzgâra dayanan yağmura ve yapısal yüklere, hava kaynaklı döküntülere, basınç değişimlerine ve sismik faaliyetlere maruz kaldığında nasıl performans gösterdiğini belirleyin. Başarısızlığa karşı test ederek, müşterilerinize bina sakinlerinin kasırga, kasırga veya diğer doğal afetlerde güvenli ve korumalı kalacağını garanti edebilirsiniz.

Yapı malzemeleriniz, iç mekanı rüzgâr ve yağmurdan koruyacak ya da kesinlikle estetik amaçlı kullanılacaksa, size ihtiyacınız olan test ve sertifikaları alabiliriz.

Performans testi
Talepleri düzeltin ve yapım kodu veya proje spesifikasyonları için kurulum prosedürlerini doğrulayın. Akustikten termik sisteme kadar, giydirme ürünlerinizin ve sistemlerinizin yapılması gerekenleri yaptığından emin olmanıza yardımcı olabiliriz.

Sertifikasyon
Bina koduna uygunluk göstererek ve ürün sertifikası alarak ürünlerinizi farklılaştırın. Sektörümüzün tanınmış markaları, akreditasyonları, Kurallara Uygunluk Araştırma Raporları ve Değerlendirme Hizmetleri arasında sizi teminat altına aldık.

Ne tür ek hizmetler sunuyoruz?

Akustik
Hava / Su / Yapısal
Dayanıklılık
Başarısızlık analizi
Ateş
Malzeme özellikleri
Model
Yapısal Sistemler
Termal
Kötü havadan aşınma

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.