Global GAP İyi Tarım Uygulama Sertifikası

Global GAP İyi Tarım Uygulama Sertifikası

Global G.A.P. hem tarım hem de su ürünleri yetiştiriciliğini kapsayan entegre bir gıda üretim standartları programıdır. GLOBAL G.A.P. (İyi Tarım Uygulamaları) uluslararası kabul görmüş bir çiftlik standartlarına atıfta bulunur ve 100'den fazla ülkede ve Global Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI) tarafından tanınır. GlobalG.A.P. sürdürülebilir üretim uygulamaları, hayvan refahı ve işçi sağlığı ve güvenliği hakkında rehberlik sunar. Sertifika, üreticilerin yüksek kaliteli ve sürdürülebilir gıda talebini karşılamalarına yardımcı olur ve perakendecilerin ve tüketicilerin kaliteli ürünleri güvenle seçmelerini sağlar.

GLOBALG.A.P, tüketicilere ve perakendecilere güvenli, sürdürülebilir gıda üretimine olan bağlılığınızı gösterir. Program, tüm dünyadaki perakendeciler tarafından saygı duyulur ve ürününüzü yeni pazarlara taşımasına yardımcı olabilir. Standart aynı zamanda verimliliği teşvik ederek ve israfı azaltarak uzun vadeli iş performansını artırır.

Global olarak kabul edilmiş bir entegre standart olarak, GLOBALG.A.P ’yi benimsemek, sayısız farklı denetim ile uğraşmanıza yardımcı olur ve programın küresel kapsamını eşleştirmek için, sertifikayı almanız için gereken bilgi ve deneyime sahip tüm dünyada uzmanlarımız vardır.

GlobalG.A.P 'niz için neden EUROLAB 'ı seçmelisiniz? 
EUROLAB, Gıda Güvenliği Sistem Belgesi (FS22000), İngiliz Perakende Konsorsiyumu Gıda Standardı (BRC), Uluslararası Seçilmiş Standartlar (IFS Gıda) ve Güvenli Kaliteli Gıda (SQF) dahil olmak üzere dünya çapında tanınan programların akreditasyonuna sahip, dünya lideri bir gıda güvenliği sertifikasyon kuruluşudur. . Uzman gıda güvenliği denetçilerimiz, ürünlerinizin en yüksek gıda güvenliği standartlarında üretilmesini, hazırlanmasını, paketlenmesini, dağıtılmasını ve onaylanmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışabilir.

EUROLAB onaylı bir GLOBAL G.A.P 'dir ve size bir sertifikadan fazlasını sunabilir. GLOBALG.A.P ’nin zorluklarının üstesinden gelmenize ve faydalarını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için tüm süreç boyunca sizi destekleyecek ve yönlendirecek uzmanlığa, deneyime ve küresel varlığa sahibiz. belgelendirme. Eğitim, denetim öncesi değerlendirme, nihai denetim ve takip değerlendirmeleri ile sizi destekleyebiliriz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.