Güneş Gözlüğü Testi

Güneş Gözlüğü Testi

Tüketicileri güneş ışığına ve olumsuz etkilerine aşırı maruz kalmaktan korumak için, birçok ülke reçetesiz güneş gözlükleri ve moda gözlükleri için gereklilikleri uygular.

İster yolda, ister dağda, ister plajda olsun, güneş gözlüğü camlarının zararlı UV ışınlarına karşı yeterli koruma sağlarken yeterli görünür ışığın geçmesine izin vermesi şarttır. Geçirgenlik özellikleri, optik güçler, dağınık ışık, malzeme ve yüzey kalitesi, sağlamlık ve radyasyona karşı direnç testleri üzerinde yapılan EUROLAB, üreticilerin güneş gözlüklerinin güvenli olmasını sağlamasına yardımcı olur.

Testlerimiz, EN 1836, ANSI Z80.3 ve AS 1067 gibi ülke standartlarına uygundur. Güneş gözlükleri, Avrupa PPE Direktifi 89/686 / EEC uyarınca kişisel koruyucu donanım (KKD) olarak da değerlendirilir. Bu gereklilikler Avrupa Birliği (AB), Norveç, İzlanda ve Lihtenştayn'da geçerlidir.

Bu standart test protokollerinin ardından EUROLAB, markanızın moda renk tonlarının, hedef pazarınızın olduğu her yerde performans ve kalite için asgari gereklilikleri karşılamanızı sağlayarak sağlıklı gözlerin tanıtımını ve yıl boyunca net görmeyi sağlar.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.