Güverte, Çit ve Ray Testleri

Güverte, Çit ve Ray Testleri

Güverte, çit ve / veya raylı sistemlerinizin tasarımını ve malzeme seçimini onaylayabilirsiniz. Güverte, çit ve raylı sistemlerinizin ana doğaya ve genel aşınma ve yıpranmaya nasıl dayanacağını belirleyin. Ürünleriniz konut ya da ticari kurulum için tasarlanmış olsun, üstün güvenlik ve kalite seviyelerini koruyacaklarından emin olmanız gerekir.

ABD ve Kanada’da bulunan ve ürünlerinizi AAMA, ASTM, SPRI, Miami-Dade, CCMC Teknik Kılavuzları ve ICC-ES Kabul Kriterleri tarafından belirlenen güvenlik ve performans testi yöntemleri için test etme ve sertifikalandırma bilgi ve yeteneklerine sahip çok sayıda laboratuvar ile Bina Kodu Uyumluluğu için doğru ortağı seçtiğinizden emin olabilirsiniz.

Güvenlik Testi
Yapı ürünlerinizi veya sistemlerinizi en geçerli ICC-ES kabul kriterlerine, bina kodu gereksinimlerine veya diğer test standartlarına göre test ederek güven kazanın.

Performans Testi
Amaçlanan ve istenmeyen kullanımın konut veya ticari bina ürünlerinizin fiziksel özelliklerini ve dayanıklılığını nasıl etkileyebileceğini anlayın.

Perakende Testleri
Buluşa ait ürününüzün performans testini veya yapım yöntemini sağlayarak müşteri beklentilerini karşılayın, tatmin edici sonuçlar ve bina kodlarına uygunluk ile sonuçlanır.

Belgelendirme
Endüstride tanınan sertifika programlarına ürünlerinizi kalifiye edin. Kompozit güverte ve demiryolu endüstrisinde, diğer tüm sertifikasyon kuruluşlarından daha fazla deneyim sayesinde, ihtiyacınız olan uzmanlığa sahip olduğumuzu garanti edebiliriz.

Ne tür ek hizmetler sunuyoruz?

Dayanıklılık
Ateş
Yapısal Sistem Performansı
Kötü havadan aşınma
Test ekipmanı
Demiryolu Yükleme Aparatı
Üniversal Test Yükleyici
Ayrışma Odaları
Steiner Tüneli

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.