Güzellik ve Kişisel Bakım

Güzellik ve Kişisel Bakım

EUROLAB, kalite, güvenlik, etkinlik ve mevzuata uygunluğu sağlamak için güzellik ve kişisel bakım ürünleri için kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Küresel bir üretici, uluslararası bir marka, bir satıcı, güzellik ve kişisel bakım ürünleri satan bir ithalatçı, ürün güvenliği ve kalitesi açısından hayati öneme sahiptir.

Güzellik ve kişisel bakım endüstrisi, sürekli gelişen bir sektördür ve yeni teknolojilerin gelişimi tarafından yönlendirilmektedir. Yenilik, yeni kozmetik ürünlerinin başarılı bir şekilde geliştirilmesi için çok önemlidir. Bununla birlikte, yeni bileşenlerin ve malzemelerin kullanılmasıyla, sektör, hem mevzuatın hem de tüketicilerin gereksinimlerini karşılayan güvenli, etkili ve uyumlu ürünler geliştirmek için sürekli olarak zorlanmaktadır.

EUROLAB ile ortaklık yapmak, markaların ve üreticilerin uluslararası büyümelerini hızlandırmalarına, tedarik zincirlerinin kalitesini ve güvenliğini optimize etmelerine ve toplam maliyetleri azaltmalarına yardımcı olur. Güzellik ve kişisel bakım endüstrisinin her alanında güvenlik ve maliyet etkin hizmetler sağlama konusunda uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz ve deneyimimiz vardır. Hizmetlerimiz araştırma ve geliştirme ve klinik gelişim desteğinden yeni ürün ve bildirime, üretim ve sürekli desteğe kadar uzanmaktadır.

Ar-Ge hizmetleri için:

Formülatörler, toksikolojik değerlendirme, güvenlik ve etkinlik için insan denemeleri, talep tespiti, kalite kontrolü, substrat / ürün etkileşimi ve daha fazlası için analitik destek sağlıyoruz. EUROLAB 'ta, birincil paketlemede kullanılan malzemelerin durum tespitinide yapabiliriz.

Üretim yeri için:

Kozmetik GMP ve AB Kozmetik Yönetmeliği'nin uygulanmasına hazır olması amacıyla üretim sahalarına kalite kontrol testleri ve kapsamlı GMP hizmetleri sunuyoruz. Bu, boşluk analizi, eğitim, danışmanlık, e-Öğrenim araçları ve öz değerlendirmeyi içerir. Ek olarak, bilimsel destek hizmetlerimiz kirlilik araştırmaları ve ürün ölçeklendirme soruları ve zorlukları konusunda yardımcı olmaktadır.

Tedarik zinciri için:

Küresel GMP denetçi ağımız, hammadde ve paketleme tedarikçilerinin üçüncü taraf denetimlerini yerel uzmanlarla yapabilir. Risklerin ve gereksiz maliyetlerin azaltılması için malzemelerin muayenesi ve nakliyesi sevkiyat öncesi yerinde gerçekleştirilir.

EUROLAB çözümleri şunları içerir:

Güzellik ve Kişisel Bakım Araştırma ve Geliştirme Çözümleri
Kozmetik Güvenliği Değerlendirme ve Toksikoloji Hizmetleri
Hasar tespiti, güvenliği ve etkinliğini destekleyen kişisel bakım ürünü denemeleri
Analitik Kozmetik Testleri
İn vitro, silico ve chemico laboratuvar uzmanlığı gibi Alternatif Test Yöntemleri
Bilimsel ve Düzenleyici Danışmanlık
Tedarik Zinciri Yönetimi ve Denetim Hizmetleri
ISO 22716 Sertifikası

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp