Hata Analizi ve Soruşturma

Hata Analizi ve Soruşturma

EUROLAB ’ın başarısızlık analizi ve soruşturma hizmetleri, gelecekteki performansı iyileştirmek ve sorunları çözmek için başarısızlıkların temel nedenlerini belirler.

Arıza analizi ve incelemesi, ürününüz, bileşeniniz veya varlığınızın başarısız olması veya beklendiği gibi gerçekleşmemesi durumunda, arızanın temel nedenini belirleyebilir. Bulgular, sorunu çözme, düzeltici önlem alma ve yinelemeyi önleme konusunda size bilgi sağlar.
 
EUROLAB 'ta, bilim adamlarımız, teknisyenlerimiz, mühendislerimiz ve denetçilerimiz oldukça deneyimlidir ve otomotiv teknolojisi, makine ve elektrik mühendisliği, malzeme bilimi (metalurji ve polimerler), kimyasallar, tahribatsız muayene ve endüstriyel adli tıp gibi alanlarda uzmandır.
 
Hizmetlerimiz, başarısız mühendislik bileşenleri üzerinde analizler yapmak ve tıbbi cihazların arıza borularının çözümünü, enerji santrallerinde kazan borusu arızalarının nedenlerini araştırmaktan, patlamalardan ve su kayıplarından araştırmaya kadar uzanıyor.
Malzemelerin ve polimerlerin neden başarısız olduğunu keşfediyoruz ve kirlenme sorunlarını gideriyoruz. Başarısızlık soruşturması hizmetlerimiz, bir ürün başarısız olursa veya beklendiği gibi performans göstermezse, tüketici ve perakende ürünler için ürün kalitesini yükseltmeye yardımcı olmak için kullanılabilir.
 
Ek olarak, danışmanlık, araştırma ve yoğun laboratuar çalışması ve çeşitli uzmanlık alanlarını içeren basit bir başarısızlık analizine veya kapsamlı bir başarısızlık araştırmasına ihtiyacınız olup olmadığına bakmadan, benzersiz gereksinimleriniz için çalışıyoruz.
 
Uluslararası ofis ağımız ve profesyonel global erişim ağımız, borç ihtilaflarında uzman tanıklık hizmetleri veya karmaşık dava davaları gibi sigorta şirketleri ve hukuk firmaları ile birlikte çalışmak gibi ilgili çözümler de sağlayabileceğimiz anlamına gelir.
 
Bizimle ortaklık kurarak, dünya standartlarındaki uzmanlığımızın tüm süreç boyunca size rehberlik edeceği ve başarısızlık analiziniz ve soruşturmanız için gerekli olan bağımsız testleri sağlayacak olan Toplam Kalite Güvencesine sahip olabilirsiniz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.