Hava, Su ve Yapısal Performans

Hava, Su ve Yapısal Performans

Yapı ürünlerinizin içeride ve dışarıda kalma yeteneğini ölçebilirsiniz. Hava, su, rüzgar ve hava koşullarının bina zarfının işlevselliğini nasıl tehlikeye sokabileceğini anlayın. Binanın dış kısmındaki açıklıkların doğrulanması hava şartlarına dayanıklıdır ve yapının genel güvenilirliğini korumak için yapısal olarak sağlamdır.

Uzman ve müşteri odaklı kadromuz size test sonuçlarını ve başarısızlıkların nedenlerini anlamanıza yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz doğru, tarafsız bilgileri sağlayacaktır.

Laboratuvar testi
Bina tasarımı, bina kodu ve ürün sertifikası gereksinimlerini karşılayacaklarından emin olmak için bina malzemelerinizin hava kaçağı, yapısal performans ve su sızma oranını belirleyin.

Mock-Up Testi
Bina yapımında seçim için mimarlar, tasarımcılar ve bina sahipleri tarafından onay almak için bina ürünlerinizin tasarımını, işçiliğini ve malzeme seçimini onaylayın.

Saha Testi
Ürünlerinizin bina kurallarına ve performans gereksinimlerine dayanacağını ve bina sahiplerine, danışmanlarına ve yüklenicilere güvence vereceğini garanti edin.

Hangi tür ürünler hava, su ve yapısal performans testlerinden yararlanır?
Kaplama
Perde duvar
Kapılar / Kapı Çerçeveleri
Yüzeyler / Sızdırmazlık Malzemeleri
Cam / Cam
Çatı
Hava Engelleri
Windows / Skylights

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.