Havacılık ve Savunma

Havacılık ve Savunma

EUROLAB, Havacılık endüstrisini ve tedarik zincirini desteklemek için çeşitli hizmetler sunar. Havacılık endüstrisinde güvenlik ve güvenilirlik çok önemlidir. Başarısızlık felaket olabilir. Hava-uzay üreticileri, distribütörleri, servis sağlayıcıları ve tedarik zinciri performans, kalite ve güvenilirlikte katı düzenlemelerle karşı karşıyadır.

EUROLAB, çok çeşitli havacılık ve uzay hizmetleri sunmaktadır ve araştırma ve geliştirme ile kalite kontrolünden malzeme belgelendirme ve arıza analizine kadar üretim ve performansın tüm yönlerini destekleyebiliriz. Yeteneklerimiz hem askeri hem de sivil, uluslararası uçaklardan ve askeri jetlerden özel sabit kanatlı veya döner uçağa kadar sektördeki kilit oyunculara hizmet veriyor.

Hizmetlerimiz arasında denetim, bilimsel ve düzenleyici danışmanlık, test, kalite güvencesi ve sertifikalandırma yer almaktadır. Bileşenlerin, jet yakıtının, ürünlerin ve sistemlerin muayenesi ve test edilmesi sertifikalı prosedürlere ve sıkı test yöntemlerine uygundur. Test hizmetleri, elektriksel, kimyasal, mekanik ve tahribatsız muayenenin yanı sıra metallerin, polimerlerin, plastiklerin ve kompozitlerin test edilmesini içerir. Uzman danışman ekibimiz, tedarik zinciri boyunca kimyasal kontrol yönetmeliklerine uyumu sağlamak için çalışır.

EUROLAB, Sivil Havacılık İdaresi ve Federal Havacılık İdaresi gibi büyük endüstri kuruluşlarına uygun olarak test yapmak üzere akredite edilmiştir. Akreditasyonlarımız, şirketinizin güvenli bir şekilde çalıştığı ve düzenlemelere uyduğunuz konusunda size güven verir.

Kalite yönetim sistemlerimizin belgelendirilmesi ve denetlenmesi hizmetlerimiz, tedarikçilerin zorunlu düzenlemelere uymalarını sağlar, böylece tayin edilmiş bir havacılık tedarikçisi olabilirsiniz. Denetimimiz, yurtiçi ve yurtdışında yeni pazarlara kapılar açmanız için gereken sertifikaları size sunar.

EUROLAB, havacılık ve savunma endüstrilerine küresel kalite ve güvenlik hizmetleri sağlamada güvenilir bir ortak olup, varlık güvenilirliğini, tasarım bütünlüğünü ve optimum sistem performansını artırmaya yardımcı olur. Bağımsız Toplam Kalite Güvence çözümlerimiz, gemi, araç yapımından bakım ve güvenlik denetimlerine kadar tüm kara, deniz ve saha operasyonları yelpazesini aşıyor.

Hava-Uzay ve Savunma hizmetleri şu geniş alanlara ayrılır:

Askeri ve Havacılık İçin Performans ve EMC Testi (MIL-STD-461, MIL-STD-810, DO 160)
Askeri Ürünler için CE İşareti
Şeffaf Zırh ve Askeri Cam Testleri
Performans testi

Yapısal Testler

Havacılık Bakım ve İzleme Güvenliği Çözümleri
Hızlandırılmış Stres Testi (AST)
Mühendislik ve İmalatta Bileşen Arıza Analizi
Motor Araştırma, Geliştirme ve Emisyon Testleri
Metalurji Hizmetleri
Tahribatsız test
Mekanik Test
3B Metroloji

Malzeme ve Kimyasal Testleri

Hava-Uzay Polimerleri ve Plastik Testleri
Hava-Uzay Kompozitleri Testi
AeroCHECK Fluids Durum İzleme
Havacılık ve Uzay İçin Kimyasal Testler
Sağlık ve Çevre
Jet Yakıt Testi
Havacılık ve Otomotiv Kompozitlerinin Test Edilmesi için Nadcap Akreditasyonu AC7122 / 1
Kompozit Testleri
Petrol ve Rafine Ürün Testi
RoHS Test Hizmetleri

Denetim ve Profesyonel Hizmetler

Hava-Uzay Yönetim Sistemleri Denetim ve Belgelendirme (AS9100, AS9110, AS9120)
Özelleştirilmiş Denetim Çözümleri
Tedarik zinciri yönetimi
Mühendislik danışmanlığı
Mühendislik ve Teknik Kadro
Kimyasal Düzenleme Hizmetleri
Arıza Analizi ve Adli Mühendislik

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp