Hücresel Şebeke Erişimi

Hücresel Şebeke Erişimi

Hücresel şebekelere bağlanan cihazlar, operatör tarafından belirlenmiş sertifikalara uymalıdır. Cihazınızın çalıştığı şebekeye veya ülkeye bağlı olarak, PTCRB, GCF veya ODI'ye sertifika vermeniz gerekir. Süreç, gecikmiş ürün lansmanına veya beklenen test maliyetlerinde artışlara yol açan hantal, kafa karıştırıcı ve uzun olabilir.

Test senaryolarında yılların verdiği tecrübe ve dünyanın en büyük hücresel ağları ile çalışma konusundaki uzmanlığıyla EUROLAB, cihazınızı hücresel bağlı cihazınızın hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde pazarlanmasını sağlayarak onaylama işlemini basitleştirir.

PTCRB
1997 yılında bir grup önde gelen hücresel ağ tarafından kurulan PTCRB, hücresel olarak bağlanan cihazlar için global operatör standartlarına uyumu sağlar. Katılan operatörler arasında AT&T, Rogers, Sprint ve T-Mobile var.

2013'ten beri PTCRB'yi gerçekleştirmek için birincil bir test laboratuvarı ve TRENDI AT&T programına katılan üye olarak onaylanan EUROLAB, PTCRB'den sertifikasyon verilmesiyle test sürecini sertifikasyona sadece sekiz adımda basitleştiriyor.

GCF
1999 yılında kurulan Global Sertifikasyon Forumu sertifikasyon süreci; uygunluk testi, saha denemeleri ve birlikte çalışabilirlik testi içerir. GCF şeması, 5G, NB-IoT / Cat-M1 (LPWA), LTE / LTE-Gelişmiş / LTE-Gelişmiş-Pro (4G), WCDMA (3G), CDMA2000 (3G) ve GSM (2G) arasındaki teknolojileri kapsar. GCF sertifikası hem modül üreticileri hem de dünya çapındaki operatör ağlarına bağlanmak isteyen son ürün üreticileri için geçerlidir.

CTIA Yetkili Test (CATL)
CTIA Yetkili Test Laboratuvarı (CATL) olarak, Kablosuz (OTA) kablosuz cihaz performansı ve batarya çalışması, güvenilirlik ve güvenlik için üçüncü taraf ürün testi ve sertifikasyonu sunuyoruz.

Pazar lideri çözümlerimiz test ölçeklenebilirliği ve düzenleyici, güvenlik, birlikte çalışabilirlik ve performans testi dahil olmak üzere bir dizi esnek ve mobil odaklı Kalite Güvencesi (QA) hizmeti sunar. Akıllı telefonlar, özellikli telefonlar, kablosuz yönlendiriciler, sıcak noktalar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, ağ özellikli cihazlar ve "akıllı şehir", ulaşım, sağlık, ölçüm ve diğer uygulamalar için IoT (M2M) cihazları test etme konusunda uzmanlığa sahibiz.

EUROLAB, hedef pazarı tanımlamak, uygun endüstriyi, operatörü ve yasal test gereksinimlerini belirlemek ve ürün tasarımından piyasaya sürülmeye kadar tüm süreç boyunca size rehberlik eder.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.