HVACR Ekipmanları İçin Akustik ve Hava Akışı Testi

HVACR Ekipmanları İçin Akustik ve Hava Akışı Testi

EUROLAB ile, spesifikler, alıcılar ve düzenleyici otoriteler tarafından belirlenen akustik ve hava akımı performans gereksinimlerini karşılayın. HVACR ekipmanı, şartnameler, alıcılar ve düzenleyici otoriteler tarafından belirlenmiş olan akustik ve hava akımı performans gereklilikleri açısından test edilmek zorundadır. EUROLAB, alternatif bileşenlerin ve tasarımların ses ve hava akımı performansını karakterize eden testler yaparak ürün geliştirme konusunda size yardımcı olabilir.

EUROLAB'in teknik personeli, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli ürünler için eksiksiz akustik test hizmetleri sağlayabilir:

Mekanik Ekipman ve Aksesuarlar - Dış üniter klima cihazları, kanalsız iç mekan klima cihazları, menfezler, yazmaçlar ve difüzörler, hava kontrol ve dağıtım cihazları, fanlar, üfleyiciler ve diğer hava taşıma cihazları, makineler, mekanik ve elektrikli ekipman ve alt montajlar ; ve elde tutulan elektrikli el aletleri.
Yapı Malzemeleri ve Montajları - Bölmeler, duvarlar, kapılar, pencereler ve zemin / tavan montajları, halılar, duvar kaplamaları, akustik paneller ve tavan döşemeleri, kanal kaplama malzemeleri ve prefabrik susturucular.
Ev Aletleri - Oda klimaları, oda hava temizleyicileri, elektrikli süpürgeler, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, karıştırıcılar, karıştırıcılar, konserve açacakları ve diğer büyük ve küçük ev aletleri.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.