HVACR Ekipmanları için Alan Etiketlemesi

HVACR Ekipmanları için Alan Etiketlemesi

HVACR ekipmanınız için bir denetçi veya bina görevlisi tarafından "kırmızı etiketli" etiketlenmemiş ürünlerin güvenli saha sertifikası. Ekipmanınızı / ürününüzü en kısa sürede çalışır duruma getirmek için zamandan ve paradan tasarruf etmek için EUROLAB ile ortak olun.

EUROLAB, yerel veya eyalet denetçilerinizin onaylarını güvence altına almak için saha etiketleme sürecini hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde hızlandırabilir. 

EUROLAB, ürününüzü hızlı bir şekilde değerlendirecek ve Yetkili Makamların (AHJ) onayını almanıza yardımcı olacaktır. ABD’deki 15 ofisten, alan etiketleme isteğinize hızlı bir şekilde yanıt vereceğiz. Ekipmanınızın uygun olduğu tespit edildikten sonra, ETL Alan Değerlendirilen etiketi uygulanacaktır. ETL Saha Değerlendirilen Markı denetçilere, ürününüzün ulusal olarak kabul edilmiş standartlara uygun olduğunu söyler. Ayrıca raporunuza kaydedilen benzersiz seri numaranızı da yansıtacaktır. Ekipmanınızla ilgili bir sorunuz varsa, seri numaranız bilgilerinize hızlı bir şekilde erişmemizi sağlar.
Kanada

EUROLAB, Kanada'da Elektrikli Ekipmanlar için SPE-1000'e SON GÜNÜ Özel Denetimler sunuyor. SPE-1000 ile uyumlu bulunan ürünler yerinde ETL İşareti ile etiketlenmiştir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.