HVACR

HVACR

HVACR testlerinde Toplam Kalite Güvence lideri ile ürünlerin daha hızlı ve daha güvenli şekilde pazarlanmasını sağlayabilirsiniz. HVACR ekipmanı için pazar gereksinimleri, güvenlik, enerji verimliliği, performans, kimyasallar, IoT ve daha fazlası için standartlar dahil olmak üzere hızla gelişmektedir. Ürün başarısına giden en etkili yolu sağlamak için, dünyanın dört bir yanındaki üreticiler ve paydaşlar en güncel yasal bilgiler ve tüm Güvence, Test, Muayene ve Sertifika ihtiyaçları için EUROLAB 'ı tercih ediyor.

AHRI ve AHAM gibi endüstri birlikleri, müşteri hizmetleri, uzmanlık ve kalite testi konusundaki taahhüdümüz için bize güvenmektedir. Güvenilir bir ortaktan beklediğiniz geri dönüş süresi ile ulaşmanız gereken pazarlar için ürünlerinizi test edin ve sertifikalandırın.

Performans testi
Dahili testleri doğrulamak ve endüstri şartnamelerine uygunluğu doğrulamak için çeşitli test yeteneklerimizden yararlanın

Güvenlik testi
Laboratuvarlarımız ve uzmanlarımız, UL 1995 ve UL 60335-2-40 da dahil olmak üzere hemen hemen tüm ulusal veya uluslararası güvenlik standartlarını test edebilir.

Soğutucu Maddeler / Yağlayıcılar / Kimyasallar Testi
Soğutucu, yağlayıcı veya malzeme uyumluluk testleri ile maliyetli işletme kesintilerini en aza indirin.

Test Tesisi Yapım ve Tasarım Hizmetleri
Tesis tasarımı riskini ortadan kaldırın; Dünya standartlarında HVACR test tesisleri ve operasyonları oluşturma konusunda uzmanlarla çalışın.

EMC Testi
Bağlı cihazlar için en son Radyo ve IoT gereklilikleri de dahil olmak üzere bölgesel ve uluslararası elektromanyetik emisyonlar ve bağışıklık gerekliliklerine ürünün uygunluğunu doğrulayın.

Dernek Test Programları
Hiç kimse HVACR ilişkilendirme gereklilikleri konusunda daha fazla deney testine sahip değildir; Dernek sertifikaları almak için ihtiyacınız olan doğru test verilerini EUROLAB aracılığıyla edinin.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp