İletişim ekipmanları

İletişim ekipmanları

EUROLAB, ses kalitesinden dahili kablolama ve EMC testlerine kadar, doğru performans ve net bağlantılar sağlamak için iletişim ekipmanınızı denetleyecek ve onaylayacaktır.

Günümüz cihazları çoğu zaman herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda herhangi bir yere bağlanma vaadi ile, hizmet sağlayıcıların ve geliştiricilerin çözümlerinin dünya çapında kesintisiz iletişime izin vermesini sağlamak için EUROLAB gibi güvenilir bir ortağa güvenmeleri gerekir. Verizon gibi önde gelen operatörler, en gelişmiş Ağ Donanımı Bina Sistemimiz (NEBS) laboratuvarlarımızda çok sayıda hizmet sunan bir Verizon sertifikalı Bağımsız Test Laboratuarından (ITL) biri olduğumuz için testleri için EUROLAB'e güvenmektedir.

Yerel ve uluslararası sertifikaların sizin avantajınıza sunduğumuz kapsamıyla EUROLAB, LTE el cihazları, mobil tabletler, bulut bilişim, veri merkezleri ve bunları birbirine bağlayan herhangi bir bileşen için uçtan uca iletişim ekipmanı ve ekosistem testleri sunabiliyor. Karmaşık standartlar ve gereklilikler arasında dolaşmanıza ve zorluklarınızla ilgili fikir edinmenize yardımcı olabiliriz.

EUROLAB aşağıdaki avantajları sunar:

Tüm test projeleriniz hakkında güncel bilgiler sağlamak için çevrimiçi raporlama
Pazara çıkma süresini hızlandırmak için ön test sertifikası
Yatırım getirinizi artırmak için eşzamanlı test
Sorularınıza hızlı cevaplar vermek için tek bir irtibat noktası
Gelir zamanınızı hızlandırmak için hızlı geri dönüş

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.