ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri

Dünyada 1,2 milyondan fazla kuruluş ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Küresel rekabetten gelen kalıcı baskılar, rekabetçi kalmak için ürün, hizmet ve iş süreçlerinin sürekli iyileştirilmesini talep ediyor. ISO 9001, işletmelerin ve kuruluşların daha verimli olmalarına ve müşteri memnuniyetini artırmalarına yardımcı olan bir kalite yönetim sistemi için çerçeve sağlar.

Kalite yönetim sistemleri standardı doğası gereği geneldir ve her büyüklük ve sektördeki kuruluşlar için geçerlidir. Yeni iş yeri teknolojilerini dikkate alır ve müşterilere yapılan çıktıların kalitesine odaklanır.

ISO 9001 Genel Bakış:

Fırsatların yapılandırılmış bir şekilde tanımlanmasına yardımcı olan risk tabanlı düşünceye odaklanmanızı sağlar.
Sürekli gelişim fikrine dayanarak çalışır.
Liderlik katılımı üzerinde daha fazla durur.
Tedarik zinciri yönetimini etkili bir şekilde ele alır.
Gereksinimlerinin anlaşılmasını ve tutarlı yorumlanmasına yardımcı olmak için basitleştirilmiş dil ve yazı stilleri kullanır.

Kuruluş için faydaları:

Değişen pazarlara ve müşteri gereksinimlerine zaman içinde dayanabilecek ve bunlara uyum sağlayabilecek bir organizasyon oluşturmak için sağlam bir temel sağlar.
Ürün ve hizmetlerle ilgili yasal ve yasal gerekliliklerin yanı sıra, gereksinimlerini sürekli olarak karşıladığınızdan emin olarak müşterilerinizi memnuniyetini artırmak için ilke edinirsiniz.
Uygunsuzlukları önlemek için sistematik süreçler uygulayarak kuruluşun performansının iyileştirilmesi için bir çerçeve oluşturmak.
Global tanınma

Hemen bir ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi edinmek için EUROLAB 'a başvurabilirsiniz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp