Kablosuz Alan Test Programları

Kablosuz Alan Test Programları

EUROLAB, global pazarlar için taşıyıcıya özel gereksinimler ve endüstri standartları için Saha Birlikte Çalışabilirlik Testi sağlar. Hizmetlerimiz arasında sistem edinimi, cihaz çağrısı teslimi, ses kalitesi, veri performansı ve özellik özellikleri ile ilgili testler bulunmaktadır.

Saha Birlikte Çalışabilirlik Testi (FIT)

Testler: VoLTE, LTE, CDMA, GSM, GPRS ve UMTS teknolojilerine sahip cihazları değerlendirmek için DFIT, FIT, GCF saha denemeleri ve OMADM gibi test planları.

FIT Kitleri: Dizüstü bilgisayarlar, GPS, SW akım referans cihazları, güç çeviriciler, CAIT veya QXDM yazılımı ve donanım kilitleri.

Command Central: Lojistik koordinatörü, programlama desteği, cihaz sağlama (uygun MIN karması), seyahat planlaması, arayanlar ve sürücüler gibi geçici kaynakların planlanması, test aracı kiralama için düzenleme sağlayabilir.

Çağrı Merkezleri: Çağrı merkezlerinin çok pazarlı kıyıdan kıyıya testten çalışması ve desteklenmesi için merkezi konumlar sağlayın.

Tecrübeli Mühendisler ve Proje Yöneticileri: Çeşitli yerel ve uluslararası yerlerdeki cihazlarda Saha Birlikte Çalışabilirlik Testini yürüten kapsamlı deneyim.

Dünya Çapında Test: EUROLAB 'ın cihaz testi sunduğu uluslararası konumların ve ağların bir listesi:

Amerika Birleşik Devletleri: Verizon Wireless, Sprint, AT&T, T-Mobile, Tracfone, ABD Hücresel
Kanada: TELUS, Bell Mobility, Rogers
Güney Amerika: TIM, Claro, CTI, Digitel / TIM
Latin Amerika: Lusacell / AT & T, Telcel
İngiltere: Vodafone
İsrail: Vodafone
Kore: SK Telekom
Almanya: Vodafone

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.