Kablosuz Teknolojiler

Kablosuz Teknolojiler

Ağ özellikli cihaz ve ürünlerinizin emniyet / güvenlik, kalite ve performans güvencesi ile hızlı bir şekilde pazarlanmasını sağlayın. Taşıyıcı gereksinimlerini karşılayın, markanızı koruyun, geliri optimize edin ve müşteri sadakati oluşturun.

Pazar lideri çözümlerimiz test ölçeklenebilirliği ve düzenleyicilik, güvenlik, birlikte çalışabilirlik ve performans testi dahil olmak üzere bir dizi esnek ve mobil odaklı Kalite Güvencesi hizmeti sunar. Akıllı telefonlar, özellikli telefonlar, kablosuz yönlendiriciler, sıcak noktalar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, ağ özellikli cihazlar ve "akıllı şehir", ulaşım, sağlık, ölçüm ve diğer uygulamalar için IoT (M2M) cihazları test etme konusunda uzmanlığa sahibiz.

Müşteri odaklı ekibimiz, gereksinimlerinize uyum sağlayabilmemiz için sizi dünya görüşünüzün bir anlayışına kavuşacaktır. Eşsiz deneyimimizi, başarılı bir sonuç elde ederken geliştirme süreçlerinize ve zaman çizelgelerinize uygun bir sertifikasyon süreci oluşturmak için kullandık. Sertifika gereksinimlerini geliştirme sürecine dahil etmek için ekibinizle birlikte çalışıyoruz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp