Kapı ve Kapı Çerçevesi Testi

Kapı ve Kapı Çerçevesi Testi

Kapılarınızın bina sakinlerini emniyette tutacağını doğrulayabilirsiniz. Kapılarınızın izinsiz girişlere karşı koruyacağından, bir felaket durumunda işlevselliği koruyacağından ve günlük kullanımda beklendiği gibi çalıştığından emin olun. Kapılar, odalar arasında veya binanın içi ve dışı arasında hareketli bir engel olmanın ötesinde çok sayıda amaca hizmet eder; Onlar can güvenliği için merkezi bir bileşendir.

Bina kodu, hem ticari, hem konut hem de endüstriyel kapılar üzerinde test ve sertifikalandırma gerektirir. Yangın, kasırga ve kasırga direncinden patlama, balistik, akustik ve termal performansa kadar, ürününüzü hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde pazarlamak için ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sağlayabiliriz.

Yangın Kapıları
Sektörün yangın kapısı testi ve sertifikası için tercih edilen laboratuvarı olarak, müşterilerinize güvenlik ve uyum konusundaki bağlılığınızı kanıtlamak için gerekli testleri ve belgeleri edinmenize yardımcı olabiliriz.

Ürün Sertifikası
Kapı ve kapı montajlarınız için uygunluğu göstermek için gerekli tanıma ve atamalara sahip olun. ETL İşareti, Warnock-Hersey İşareti veya Kod Değerlendirme Raporlarımızdan (CCRR), EUROLAB sizin için doğru araçlara sahiptir.

Hangi tür kapıları test ediyoruz?

Erişim Kapıları
Oluk Kapıları
Asansör Kapıları
Garaj Kapıları
Çelik Kapı Kapıları
Sürgülü Cam Kapılar
Güvenlik Kapıları
Servis Tezgahı Kapıları
Sürgülü kapılar
Özel Kapılar
Çelik / Metal Kapılar
Ahşap Kaplamalı Kapılar

Ne tür ek hizmetler sunuyoruz?

Akustik
Hava / Su / Yapısal
Saldırı direnci, balistik, patlama ve zorla giriş
Bileşen ve Malzeme Özellikleri
Dayanıklılık
Ateş
Yapısal Sistemler
Termal
Kötü havadan aşınma

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.