Kömür ve Katı Yakıtlar

Kömür ve Katı Yakıtlar

Kömür, biyokütle, petrol ve diğer katı yakıtlar dünyaya enerji vermeye yardımcı olur. EUROLAB, dünyanın dört bir yanındaki kömür arama ve madencilik endüstrisi faaliyetlerini desteklemek için test, inceleme, güvence ve sertifikalandırma hizmetleri sunmaktadır. Endüstride tanınan teknik uzmanlık ve köklü bir küresel ağ ile EUROLAB, müşterilerimizin tüm kaynak geliştirme zincirinde baştan sona Toplam Kalite Güvencesi sunar. Kömür çıkarımından kömür testine ve biyokütle ve odun peletlerinin oluşturulmasına kadar EUROLAB ’ın Toplam Kalite Güvencesi çözümleri, ticari, düzenleyici, kalite, güvenlik, çevresel ve operasyonel gereksinimlerin karşılandığını göstermektedir.

Katı yakıt laboratuvarları ve numune hazırlama tesisleri ağımız kapsamlı metalurjik ve termal kömür, biyokütle ve petrol kok testi sağlamak için en son endüstri bilimsel metodoloji ve ekipmanlarını kullanmaktadır. Proksimate analiz, nihai analiz, mineral kül, iz elementler, füzyon sıcaklığı ve boyut dağılım analizi, kargoların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde test edilmesini sağlamak için müşteriye özel gereksinimlere göre uyarlanır. EUROLAB, tek tek madenlerde, kok tesisinde ve son kullanıcı tesislerinde saha laboratuarlarını kurmak ve yönetmek için hizmetler sunarken, azalan geri dönüş süreleriyle yüksek kalitede analiz sağlarken müşteriye finansal riskleri azaltır.

EUROLAB ’ın nitelikli denizcilik eksperleri ve örnekleyiciler ekibi, doğru miktarın belirlenmesini sağlamak için alıcı veya satıcı adına hareket ederek gönderi yükleme ve boşaltma işlemlerine katılır. Bu işlemler sırasında temsili bir numune almak, ticaret ortamındaki ticari riski azaltmak için gönderinin müşterinin spesifikasyonlarına uyup uymadığını doğru bir şekilde belirlemek için laboratuvar analizi çok önemlidir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp