Kontaminasyon Testleri

Kontaminasyon Testleri

EUROLAB, Yağlama yağları ve sıvıları için kirlilik testi ve analizi hizmetleri sunar. Yağlama yağlarının ve sıvılarının belirlenemeyen kontaminasyonu, sonuçta, endüstride, elektrik üretiminde ve nakliyede kullanılan önemli ekipmanlarda hasara, makinenin arızalanmasına ve plansız bozulmalarına neden olabilir.

EUROLAB 'ın yağ durumu kalite izleme programı, servis yağları ve sıvıları etkileyen kirlenmeleri tespit etmeye ve ölçmeye yardımcı olur. Yağ kirliliğinin erken tespiti, müşterilerimizin kirlenme daha ciddi hale gelmeden önce proaktif önleyici bakım önlemleri almalarını sağlar.

Kullanılmış yağların ve sıvıların kirlenme analizi, kir ya da düşük seviyelerde kirlenmeyi tespit eder. Test edilen ve izlenen kirletici maddeler, ekipman aşınması ve bozulması hakkında hayati veriler sağlayan motor ve makine parçalarından iz metalleri içerir. Gerektiği gibi ek testler, nemde, bilinmeyen parçacıklarda, kimyasallarda ve yağda bulunan diğer potansiyel olarak zararlı bileşenlerin test sonuçlarını sağlar.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp