Kötü Havadan Aşınma Performansı

Kötü Havadan Aşınma Performansı

Yapı ürünleri çok sayıda hava durumu olayına ve sıcaklık, güneş radyasyonu, rüzgar, yağmur ve fırtınalarda mevsimsel değişikliklere maruz kalır. Tipik aşırı çevresel koşullardan kaynaklanan ürünlerinizin veya sistemlerinizin performansının düşmesi insanlara ve / veya mülke zarar verebilir.

Müşterilerinize bina ürünlerinizin kalitesinden emin olmak, markanızın itibarını korumak ve riski en aza indirmek için gerekli özeni gösteriniz. Testlerden elde edilen veriler, aşırı hava koşullarına maruz kaldığında diğer performans yönlerinin yanı sıra hava kaçağı, su nüfuzu ve yapısal güç üzerindeki etkiyi tahmin edebilir. Hem konut hem de ticari ürünlerin performansı şüphesiz dış mekan koşullarından etkilenecektir.

Hava testlerinde uzmanlığımız Otomotiv, Yapı Ürünleri, Güneş Enerjisi, Havacılık ve daha pek çok sektör dahil geniş bir sektör yelpazesini kapsamaktadır. Hızlandırılmış hizmetler arasında darbe dayanımı, doğal hava koşulları, rüzgârla çalışan yağmur, rüzgâr direnci ve rüzgâr artışı testleri, yağmur ve güneşe maruz kalma, yük kuvveti, yaşlanma, hava erozyonu ve su geçirmezlik sayılabilir. Laboratuardan saha testine, ihtiyacınız olan doğrulamayı almanıza yardımcı olabiliriz.

Ne tür ek hizmetler sunuyoruz?

Perde Duvarları
Kapılar / Kapı Çerçeveleri
Duvar Sistemleri
Hava Engelleri
Pencereler ve Işıklıklar

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.