Maden Sahası Laboratuvar Hizmetleri

Maden Sahası Laboratuvar Hizmetleri

Mobil numune hazırlama tesislerinden yerinde uzmanlık, tamamen otomatik robot laboratuvarlarına kadar özelleştirilmiş maden sahası laboratuvarlarına sahibiz. Özelleştirilmiş saha içi laboratuvar sistemleri, müşterilerin uzak yerlerdeki personel zorluklarını, verimlilik, tutarlılık ve güvenlik avantajları sağlayarak yönetmelerini sağlar.

EUROLAB 'ın hızlı, doğru ve bağımsız mineral analizleri, madenlerin proses kontrollerini ve yasal raporlama gereksinimlerini etkin bir şekilde yönetmelerini sağlar.
 
EUROLAB, küresel çapta birden fazla maden ürününde uzak yerlerde özel liman ve maden sahası laboratuvarları ve numune hazırlama tesisleri tasarlar, devreye alır ve işletir. Özel bir maden sahası hizmetleri proje ekibi aracılığıyla EUROLAB, müşterilere konsept aşamasından sözleşme yönetimine kadar her türlü arama, maden veya liman sahası laboratuvar kurulumuna yönelik eksiksiz bir çözüm sunar.
 
EUROLAB'in kapsamlı küresel laboratuvar ağı, teknik ve personel desteği, küresel ekipman ve servis sağlayıcı anlaşmalarından yararlanabilme ve küresel bir endüstri lideri ile ortak olmanın güvencesini sağlar.
 
Liman veya maden saha laboratuvarı hizmetlerinizi EUROLAB 'a aktararak, şirketinizin kaynakları ve sermayeyi ana işe odaklamasına olanak tanırken, operasyonunuzun dünya standartlarında uzmanlıktan ve Toplam Kalite Güvence hizmetlerinden faydalanmasını sağlar.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.